Circle K uudised

Mootorikütuse 98 milesPLUS müük

Rikke tõttu võis osades Circle K teenindusjaamades kannatada mootorikütuse 98 kvaliteet. Oleme ennetava meetmena sulgenud igaks juhuks kõikides Circle K jaamades mootorikütuse 98 milesPLUS müügi ning teostame täiendavat kvaliteedikontrolli. Probleem puudutab ainult mootorikütust 98, ülejäänud kütuseliigid on probleemist puutumata ning neid on turvaline tankida. Antud lingil on näha ülevaade, millistes jaamades on mootorikütuse 98 milesPLUS müük peatatud ning kus analüüsid teostatud ja müük uuesti avatud:

Tartu Anne iseteeninduspesula on suletud

Alates 01.04.2024 on Tartu Anne teenindusjaama iseteeninduspesula suletud ning hakkavad ettevalmistused uue pesula ehituseks.

Image
Sinilillekampaania "ANNAME AU!"

Sinilille kampaania

Aprill on veteranikuu! Sinilillekampaaniaga “Anname au!” kutsutakse üles kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks.
2024. aasta kevadel kogutakse raha, et toetada veterane ja nende lähedasi ning tervishoiu valdkonda laiemalt. Sinilillesümboolika müügist saadava tulu abil aidatakse kaasa Põlva Haigla uudse taastusravilinnaku rajamisele, luuakse koostöös Eesti Discgolfi Liiduga esimene puuetega inimestele ligipääsetav discgolfi rada ning soetatakse spordi- ning taastusvahendeid Otepää Tervisekeskusele.
Kampaania kestab 1.–30. aprillini ning üle Eesti aitavad Sinilillemärkide ja käepaelte müügiga annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud. Sinilille märke ja käepaelu saab osta ka COOPi kauplustes ja e-poes, Selveri kauplustes ja e-poes, Circle K tanklates, Apotheka e-apteegis, Apollo raamatupoodides ja e-poes, R-kioskites, Karupoeg Puhhi poodides ja e-poes, Myfitnessi spordiklubides ning Anname Au kodulehe e-poes.

Jõhvi Tartu mnt rekonstrueerimistööd

Jõhvi Tartu mnt teenindusjaamas on perioodil 15.04-18.04.2024 plaanilised rekonstrueerimistööd, millega seoses on osa tankimisalast suletud. Teenindusjaam ning hoone poolsed tankurid on avatud!

Sõle teenindusjaama rekonstrueerimistööd

Sõle teenindusjaamas on perioodil 25.03.2024-01.04.2024 rekonstrueerimistööd, mis võivad osaliselt raskendada teenindusjaamas tankimist ning tankimisalal liiklemist.

Võru Pikk tn teenindusjaama plaaniline voolukatkestus

24.08.2023 toimub Võru Pikk tn teenindusjaamas plaaniline voolukatkestus ajavahemikus 11.00-15.00.

Järve automaatjaama plaaniline voolukatkestus

15.08.2023 toimub Järve automaatjaamas plaaniline voolukatkestus ajavahemikus 01.00-02.00.

Nõmme teenindusjaama plaaniline voolukatkestus

15.08.2023 toimub Nõmme teenindusjaamas plaaniline voolukatkestus ajavahemikus 01.00-02.00.

Jõhvi Tartu mnt plaaniline veekatkestus

Seoses plaanilise veekatkestusega 25.04.2023, kell 09.00-16.00 Jõhvi Tartu mnt teenindusjaamas, on mõningad teenused mitte saadavad. Sel perioodil ei saa osta kaasa kohapeal valmistatavaid toitusid, kuumasid jooke ja kasutada tualetruumi. Suletud on ka õhk-vesi kapis vee kasutamise võimalus. Pood on avatud.

Tabasalu automaatjaama plaaniline voolukatkestus

20.02.2023 toimub Tabasalu automaatjaamas plaaniline voolukatkestus ajavahemikus 10.00-14.00. Katkestus toimub seoses elektrotehniliste kontrollmõõtmistega.

Kehra automaatjaama plaaniline voolukatkestus

25.01.2023 toimub Kehra automaatjaamas plaaniline voolukatkestus ajavahemikus 10.30-14.30. Katkestus toimub seoses elektrotehniliste kontrollmõõtmistega.

Image
Petrooleumi autopesula uuendamine

Paide automaatjaamas elektrikatkestus

Paide automaat teenindusjaamas on voolukatkestus esmaspäeval, 19.12.2022 ajavahemikul 11.00-17.00.

Perioodil 1.11.2022-1.04.2023 on alljärgnevad mugavuspoed avatud P-N 06-23 ja R-L 24 h.

Tallinn:
Järvevana
Järve
Endla

Pärnu:
Pärnu Hommiku
Pärnu Tln mnt

Tartu:
Tartu Aardla
Tartu Narva

Teised linnad:
Jõhvi Tallinna mnt
Näpi
Viljandi Männimäe
Põlva

Circle K Eesti: oleme valmis Ukraina sõjapõgenikele tööd pakkuma

Circle K Eesti annetab Ukraina toetuseks Punasele Ristile 10 000 eurot. Lisaks on valmis ettevõte Ukraina sõjapõgenikke teenindusjaamadesse tööle võtma, et aidata neil muutunud elukorraldusega toime tulla.

„Ukrainas lahti rullunud konflikt mõjutab kogu Euroopat ning ka meid kõiki Eestis. Veel rohkem kui varem peame hoidma ühte ning aitama igakülgselt kangelaslikke ukrainlasi konflikti lahendamisel ja sellega toimetulekul,“ sõnas Circle K Eesti kaubandusdirektor Diana Veigel.

Circle K Eesti äriüksus annetab Ukraina toetuseks Punasele Ristile 10 000 eurot.

Lisaks rahalisele abile on ettevõte valmis tööle võtma Ukraina sõjapõgenikke. „Circle K on valmis teenindusjaamadesse värbama sõjapõgenikke, kui Eesti seadusandlus seda lihtsustatult võimaldaks. Paljud Eestis elavad ukrainlased on siia toimetamas oma perekondi ja lähedasi, kes sõja eest põgeneda üritavad. Nende tööle võtmine, kohanemisel aitamine ja töövõimaluse pakkumine on üks viis, kuidas Eesti ettevõtted saavad kriisi lahendamisele kaasa aidata,“ selgitas Diana Veigel. Hetkel on lihttöödeks välismaalaste värbamine erisuguste nõudmiste ja seadusandluse tõttu keeruline, mistõttu tuleks kiiremas korras vastav seadusandlus ka kohalikul tasandil üle vaadata.  

Lisaks nentis Circle K Eesti kaubandusdirektor, et Circle K Eesti AS ei osta, müü ega vahenda Venemaal ega Valgevenes toodetud mootoribensiine ega diislikütust. Samuti ei ole Circle K mugavuspoodides müügil Venemaa või Valgevene päritolu tooteid.

Image
Petrooleumi autopesula uuendamine

Moeshow 6. juulil Õismäe teenindusjaamas

Õismäe teenindusjaamas on 6. juulil alates kell 18.30 kuni 20.00 toimumas moeshow. Sellel ajal on liiklus häiritud ja tankurid osaliselt suletud.

Image
Avameelselt kütusehinnast

Circle K liitus mitmekesisuse kokkuleppega

Liitusime mitmekesisuse kokkuleppega, sest austame inimeste mitmekesisust ning väärtustame võrdse kohtlemise põhimõtet.

Image
Biodiislita suvine diislikütus

Suvine biodiislita diislikütus Circle K-s

Tänasest, 15.aprillist on kõikides Circle K teenindus- ja automaatjaamades üle Eesti saadaval suvine diislikütus, mis ei sisalda biodiislit (FAME) ja sobib kõikidele diiselmootoritele.

Image
bb

Mootoribensiinid ei sisalda enam etanooli

Kõikides Circle K teenindus- ja automaatjaamades on saadaval vaid etanoolita mootoribensiinid 95 ja 98.

Image
Operatiivinfo

Avati esimene elektrikiirlaadija

Circle K ja suurim avalik elektriautode kiirlaadimisvõrgustik Enefit Volt avasid täna Circle K Laagri teenindusjaamas esimese koostöös rajatud ülikiire laadimispunkti.

Image
kogukonna teadetetahvel

Teadetetahvlid Circle K teenindusjaamades

Tänasest alustas Circle K kogukonnaprojekti, mille eesmärk on edendada üle-Eestiliselt kogukondlikku väikeettevõtlust. Selleks paigaldati 30-sse Circle K täisteenindusjaama teadetetahvlid, kuhu on oodatud teel olijatele...

26.06.2020

Eestlased eelistavad enim Circle K kohvi

Rahvusvahelise uuringufirma IPSOS uuringu kohaselt hindavad Eesti tarbijad parimaks teele kaasavõetavaks kohvijoogiks Circle K (60%) kohvi.

19.06.20
Image
24.03.2020

Circle K-s müüdav toit ei kujuta endast ohtu

Lunden Foodi ja Terviseameti info põhjal oleme veendunud, et Circle K teenindusjaamades müügil olev valmistoit on valmistatud nakkusega mitte kokkupuutunud inimeste poolt ja see on kõikidele tarbijatele ohutu.

06.06.2020

Image
E-pood

Circle K avas e-poe

Täna avas Circle K uue e-poe, mis pakub klientidele võimalust tellida ette nii kuuma toitu kui ka muid Circle K tooteid samaks kalendripäevaks 60 teenindusjaamast üle Eesti.

30.04.2020

Image
Avameelselt kütusehinnast

Avameelselt kütusehinnast

Ei möödu päevagi mõne postituse või arvamuseta, et kütusemüüjate postihinnad on samad ning selle põhjuseks saab olla vaid mootorikütuste jaemüüjate ühine vastuseis hinnamuudatustele. Pahameelt on avaldanud nii mitmed poliitikud...

15.04.2020

Image
Synlab ja Circle K

Aitame viiruseproovidel laborisse jõuda

Avaliku koroonaviiruse testimise logistikat ja laboriteenust korraldavale SYNLABile tulid appi Eesti suurim kütuse jaemüügifirma Circle K ja Rally Estonia korraldajad, kes transpordivad koroonaviiruse proovid kõikjalt Eestist...

29.03.2020

Image
24.03.2020

Klaasist vaheseinad teenindajate kaitseks

Circle K paigaldab tänase ja homse jooksul teenindusjaamade kassadesse kaitseklaasid, et viia lähikontakt klientidega miinimumini.

24.03.2020

Image
Tasuta kohv kiirabile

Tasuta kohv kõikidele kiirabi töötajatele

Kuni aprilli lõpuni pakub Circle K oma teenindusjaamades kiirabi töötajatele tasuta kohvi või kuuma jooki.

20.03.2020

Image
Circle K jätkab eriolukorras kütusega varustamist tavapärasel moel

Eriolukorras kütusega varustamine

Elutähtsa teenuse osutajana peab Circle K Eesti AS tagama mootorikütuste katkematu kättesaadavuse ka eriolukorra kehtestamisel ning tänu ennetavatele meetmetele on ettevõte taganud piisava kütusevaru nii tanklates kui terminalis, olles...

18.03.2020

Image
Topsid

Muudame kuumade jookide müügi ohutumaks

Klientide ohutuse tagamiseks muutub Circle K alates esmaspäevast, 16. märtsist kõikides teenindusjaamades kohvitopside ja kaante väljastamise kord. Circle K kõige olulisemaks prioriteediks on inimeste turvalisuse tagamine ja sellest...

16.03.2020

Image
Pood

Circle K pakub tööd teenindajatele üle Eesti

Eesti üks juhtivaid teenindusjaamade kette Circle K Eesti AS palkab lisatööjõudu ning pakub tööd teenindajatele üle Eesti.
Circle K Eesti AS-i personalidirektori Ursula Altmetsa sõnul pakub ettevõte nii ajutist tööd...

13.03.2020

Image
24.03.2020

Eriolukorra mõju Circle K tegevusele

Hea klient ja/või koostööpartner,

Eestis valitsuse poolt kehtestatud eriolukord ning koroonaviiruse ülemaailmne levik vajavad kõrgendatud tähelepanu ja võtame seda Circle K-s väga tõsiselt. Hoolime oma klientidest ja töötajatest ning...

13.03.2020

Image
Circle K liitus Bolt Food toidukulleri teenusega

Liitusime Bolt Food toidukulleri teenusega

Eesti üks juhtivaid mugavuspoodide kett Circle K Eesti liitus toidu tellimise teenusega Bolt Food, mille rakendusega saab nüüdsest Tallinnas ja Tartus tellida toitu Circle K menüüst koju või kontorisse.

24.01.2020

Image
Circle K jätkab eriolukorras kütusega varustamist tavapärasel moel

Eesti kõige kvaliteetsem kütus on Circle K-s

Riikliku kütuseseire tulemused kinnitavad, et Eesti kõige kvaliteetsem kütuse jaemüüja on Circle K.

15.03.2021