Image
Toit ja joogid
Image
Toit ja joogid
TOIT JA JOOGID

Alati värskest toorainest!

Meie teenindusjaamade toiduvalikust leiad tuntud lemmiktooteid ning ka palju uut ja põnevat. Tule ja naudi toitu, mis on valmistatud asjatundlikult ja hoolega just Sinu maitse-eelistusi silmas pidades.
Image
Värske toit

Värske toit

Meie värskest kohapeal valmistatud toiduvalikust leiab igaüks midagi: erinevad burgerid, wrapperid ja hot dogid. Lisaks leiab vitriinlettidest wrapid ja burritod, külmikust salatid ja erinevad võileivad.

Image
Kohvi_tutvustus

Kohv

Meie kohvijoogid on valmistatud värskelt jahvatatud kohvioast ja eestimaisest kvaliteetsest Alma piimast. Kohvi kvaliteet on meie jaoks väga oluline ja nii pingutame iga päev, et olla parima maitsega kohvi pakkujad Eestis.

Image
K-Freeze

Jääjook väikse mulliga

Kui otsid tõeliselt maitsvat karastust, siis meil on Sulle jahutuseks valmis uued jääjoogid. Kõikidel maitsvatel limpsidel on kerge mull sees, nii et pane oma keel surisema!

Image
Saiakesed

Saiakesed

Meie juures saad iga päev nautida kohapeal värskelt küpsetatud saiakesi. Sortiment muutub ja uueneb pidevalt. Värskest kohvist ja soojadest saiadest saavad Sinu lahutamatud kaaslased teel olles.

Image
Jahutavad joogid

Mahlad & smuutid

Sillerdav päike ja värskendav jook Sinu käes – kõlab hästi, kas pole? Haara poest kaasa värskelt pressitud apelsinimahl.

Image
Taimetoit

Taimetoit

Taimetoidu sõpradele on meil valikus maitsev Beyond burger ja wrapper.