Image
Toetame Ukrainat
Image
Toetame Ukrainat

Toetame Ukrainat

Anname endast parima, et toetada Ukrainat selles raskes ja keerulises võitluses. Ettevõttena panustame nii inimestesse, rahaliselt kui teadlike valikutega.
Image
Mootorikytused

Mootorikütused

Kinnitame, et Circle K Eesti AS ei osta, müü ega vahenda Venemaal ega Valgevenes toodetud mootoribensiine ega diislikütust. Circle K Eesti AS ostab kõik mootoribensiinid ja diislikütused otse Euroopa Liidus asuvatest rafineerimistehastest ning toornafta tuleb Põhjamere ning Araabimaadest rafineerimistehastesse.

Image
Rahaline toetus

Toetame Ukrainat rahaliselt

Märtsis 2022 tegime Eesti Punasele Risti otseannetuse
10 000 eurot. Alates aprillist kogume teenindusjaamades annetusi Rahvusvahelisele Punasele Ristile, mille ettevõttena kahekordistame – ehk iga kliendi annetus, saab meie poolt sama suure panuse.

Image
Tootajad

Ukraina töötajad meie teenindusjaamades

Meie teenindusjaamades on leidnud tööd tänaseks enam kui 20 Ukrainast pärit inimest. Nad alles õpivad eesti keelt oma kolleegide ja klientide toetusel.

Image
Toit ja jook

Toetame Ukraina põgenikke

Toetame Ukrainast sõja tõttu lahkuma sunnitud inimesi nende teekonnal sihtriiki. Oleme sõja puhkemisest saati pakkunud sõjapõgenikele oma teenindusjaamades sooja toitu ja jooki. Tänaseks oleme teelolijatele jaganud enam kui 2500 einet.