Image
Kütusemaailma uued tuuled
Image
Kütusemaailma uued tuuled
Kütusemaailma uued tuuled

Kütusemaailma uued tuuled

Kütusepakkujana oleme kesksed vastutajad suure CO2 heitkoguse eest. Täna on ühiskonnas kasutusel palju fossiilseid kütuseid ja meie oleme võtnud südameasjaks muuta oma äri võimalikult jätkusuutlikuks.

Keskendume kolmele suurele valdkonnale: 
•    suurendame taastuvate kütuste osakaalu
•    teeme tänase kütuse kvaliteedi veelgi paremaks
•    toetame üleminekut elektrienergiale
 

Rohkem taastuvaid kütuseid

Taastuvkütused on valmistatud taastuvatest allikatest, mis on keskkonnasõbralikud. Kui kasutad taastuvast ressursist toodetud kütuseid, hoiad keskkonda fossiilide arvelt 10% puhtamana. Nii võid olla kliendina kindel, et üheskoos panustame CO2 heitkoguste vähendamisse. 
2020. aasta algusest vastu võetud regulatsiooni kohaselt emiteerib iga Circle K-s tangitud liiter taastuvkütust 6% vähem heitgaase kui fossiilne kütus. Tagasihoidlik number? Pigem ei, sest see võrdub 1,1 miljoni tonniga säästetud süsinikdioksiidiga, mis vastab 340 000-le sõiduautole tänaval.

Peamised eesmärgid aastaks 2023:

  • Kasvuhoonegaaside vähendamine taastuvkütuste müügi kaudu. See tähendab piltlikult 50 000 fossiilkütusega auto kaotamist tänavatelt.
  • Elektriauto kiirlaadijad võtmetähtsusega jaamades.
Image
Kütus

Tavakütus veelgi paremaks

Ühes oma koostööpartneritega teeme pidevat tööd, et muuta tavakütused keskkonnasõbralikemaks, kasutades selleks lisaaineid, mis hoiavad mootori töö puhtamana. Meie kvaliteetsed miles ja milesPLUS kütused on mõeldud just selleks, et vähendada CO2 koguseid. Meie eesmärgiks on osta parimat kütust, mis vähendab heitgaase ja hoiab rohelise jalajälje väiksemana ning seepärast järgime kütuse kvaliteeti kogu hanke- ja tarneprotsessis. Meie jaoks on oluline, et kütuse tootmine säästaks võimalikult palju keskkonda, hoiaks inimesi ja ühiskonda. Seepärast järgime oma rangeid eeskirju ning aktsepteerime ainult parimaid kütusetarnijaid. 

Puhas keskkond elektrienergiast

Mis puutub elektriautodele üleminekusse, siis võime kindlalt öelda, et ükski teine kütusemüüja ei tee selleks turgudel rohkem kui Circle K. Teeme kõik, et klientidel oleks üleminek võimalikult mugav. Liigume selle poole, et meie teenindusjaamades oleks kiirlaadijate võimalus ning meie eesmärk on, et Circle K poolt pakutava elektri päritolu oleks jälgitav ning see oleks pärit taastuvatest allikatest.

Kuidas Sina saad panustada?

•    Tangi autot Circle K-s ja säästa automootorit ning keskkonda meie taastuvkütuste ja kütusesäästlike lisanditega.
•    Efektiivseks kütusekuluks mõtle teekond enne läbi ja sõida säästlikult. 
•    Kui vajad uut autot, siis vali eelmisest säästlikum. 
 

Rohkem infot meie kütuste kohta