Image
Kütusemaailma uued tuuled
Image
Kütusemaailma uued tuuled
Kütusemaailma uued tuuled

Kütusemaailma uued tuuled

Kütusepakkujana oleme kesksed vastutajad suure CO2 heitkoguse eest. Täna on ühiskonnas kasutusel palju fossiilseid kütuseid ja meie oleme võtnud südameasjaks muuta oma äri võimalikult jätkusuutlikuks.

Mootorikütuste valdkonnas keskendume kahele olulisele valdkonnale:

  • teeme tänase kütuse kvaliteedi veelgi paremaks
  • toetame üleminekut elektrienergiale

Vastutustundliku ettevõttena võtame aina karmistuvaid taastuvenergia osakaalu ja CO2 vähendamise nõudeid väga tõsiselt. Circle K täidab seadusest tuleneva 10% taastuvenergia osakaalu kohustuse läbi keskkonnasäästlikuma parafiinse diislikütuse ehk HVO lisamise diislikütusele, elektriautode avalike kiirlaadijate rohelise elektri kasutamise ja elektriautode laadimisvõrgustiku arendamise.

Ühes oma koostööpartneritega teeme pidevat tööd, et muuta tavakütused keskkonnasõbralikemaks, kasutades selleks lisaaineid, mis hoiavad mootori töö puhtamana. Meie kvaliteetsed miles ja milesPLUS kütused on mõeldud just selleks, et vähendada CO2 koguseid. Meie eesmärgiks on pakkuda oma teenindusjaamades parimat kütust, mis tarbimisel paiskaksid õhku vähem heitgaase ning mille keskkonnamõjude jalajälg oleks võimalikult väike. Lähtuvalt eeltoodust on kütuse kvaliteet kogu hanke- ja tarneprotsessis kesksel kohal. Meie jaoks on oluline, et kütuse tootmine säästaks võimalikult palju keskkonda, hoiaks inimesi ja ühiskonda. Seepärast järgime oma rangeid eeskirju ning aktsepteerime ainult parimaid kütusetarnijaid.

Puhas keskkond elektrienergiast

Meie Circle K-s usume, et elekter on sõidukite tulevikukütus, mistõttu on oluline arendada kaasaegset avalike kiirlaadijate taristut, et suurendada võimalusi üle Eesti kiireks laadimiseks ja seeläbi keskkonnasäästlike elektriautode laialdaseks kasutuselevõtuks. Me võime kindlalt öelda, et ükski teine kütusemüüja ei tee selleks turgudel rohkem kui Circle K. Teeme omaltpoolt kõik, et klientidel oleks üleminek võimalikult mugav. Liigume selle poole, et meie teenindusjaamades oleks kiirlaadijate võimalusi aine enam ning meie eesmärk on, et Circle K poolt pakutava elektri päritolu oleks jälgitav ning see oleks pärit taastuvatest allikatest.

Image
Kütus

Kuidas Sina saad panustada?

  • Tangi autot Circle K-s ja säästa automootorit ning keskkonda meie miles ja milesPlus mootorikütustega.
  • Efektiivseks kütusekuluks mõtle teekond enne läbi ja sõida säästlikult.
  • Kui vajad uut autot, siis vali eelmisest säästlikum ja võimalusel eelista hübriid- või elektriautot