Image
EXTRA kütusepäev
Image
EXTRA levelid
Image
EXTRA levelid

EXTRA tasemetega lojaalsusprogramm

Circle K EXTRA tasemetega lojaalsusprogramm pakub mitmeid eeliseid - mida rohkem ja regulaarsemalt Sa mootorikütust tangid, seda kõrgemale tasemele jõuad ja seda rohkem säästad!

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Sinu Circle K EXTRA tase määratakse viimase 90 päeva jooksul tangitud kütuseliitrite alusel. Kui Sinu tankimisharjumused muutuvad, muutub ka saavutatud tase. Tangitud kütuseliitreid uuendatakse regulaarselt vähemalt üks kord 24 tunni jooksul, lähtudes viimasest 90 päevast. Saavutatud tase ja soodustused kehtivad vähemalt 30 päeva. 

Kuid ära muretse, kui reisid ilma autota ega osta mootorikütust, siis kehtib Sulle Circle K EXTRA liikmena 1. tase ning saad ka edaspidi oma tavapäraseid soodustusi.

LIITU SIIN

Image
EXTRA tasemed

Pakkumisi ja soodustusi saad kasutada, kui kasutad maksmisel pangakaarti, mis on seotud EXTRA lojaalsuskontoga, Circle K äppi või Circle K EXTRA lojaalsuskaarti;

Kütusesoodustus kehtib kõikidele mootorikütustele;

Autopesu soodustus kehtib ühekorra pesupiletitele;

Circle K mugavuspoodides ootavad EXTRA kliente perioodilised kampaaniapakkumised, soodushinnad ning palju teisi häid pakkumisi;

Allahindlused ei ole kumulatiivsed.

Kõik ühes kohas!

Ole alati kursis oma tangitud kütuseliitritega ja Circle K EXTRA taseme staatusega - jälgi oma kontoseisu kodulehel või Circle K äpis.

Tahame Sind hoida kursis Circle K EXTRA tasemetega, et saaksid osa veelgi parematest pakkumistest. Uudiste saamiseks veendu, et oled oma Circle K EXTRA konto suhtlusseadetes lubanud uudiskirjade ja tõuketeadete saamise.

Image
Sunnipaev

Sünnipäevapakkumine

Circle K EXTRA liikmed, kes on profiilis märkinud oma sünnipäeva, saavad sünnipäevakuul ühe kahest kingitusest: kohv + hot dog 50% allahindlusega või ühekordne kütusesoodustus -10 s/l.

Image
EXTRA

Liitu Circle K EXTRA-ga!

Circle K EXTRA kliendina saad suuremaid kütusesoodustusi, autopesu 15% soodsamalt ning iga 6. kohv on Sulle tasuta.
Uutele EXTRA lojaalsusprogrammi liikmetele oleme ette valmistanud järgmised liitumispakkumised:
• tasuta L suuruses kohv!
• 5s/l soodustus miles ja milesPLUS mootorikütustele! Pakkumine kehtib esimesele kolmele tehingule.

Image
EXTRA

Muuda oma pangakaart lojaalsuskaardiks

Liida oma EXTRA konto pangakaardiga ja kasuta maksmisel soodustuse saamiseks Circle K EXTRA kaardi asemel oma pangakaarti või makseid toetavat nutiseadet. Liida oma pangakaart logides sisse oma EXTRA kontole veebis või äpis.

Image
EXTRA

Circle K EXTRA äpp

Circle K EXTRA äpp ei ole lihtsalt äpp, vaid muudab kõik Circle K külastused kiireks ja mugavaks. Ole kursis oma tangitud kütuseliitritega, saa osa parimatest pakkumistest ja kampaaniatest ning hoia silm peal soodustuste tasemele. Kui lähed tankima, kasuta mugavat äpimakset või numbrimakset.

Leia vastused oma küsimustele

EXTRA kliendiprogrammi tingimused