Circle K EXTRA - alati saad rohkem!

Circle K EXTRA lojaalsusprogrammiga liitujatele kehtivad erinevad soodustused. Nende saamiseks tuleb Sul registreerida oma EXTRA lojaalsuskaart, mis võib olla kas Partner, Swedbanki, Luminori, LHV, SEB või COOP Panga kaart. Lisaks on teenindusjaamadest võimalik soetada endale spetsiaalne EXTRA lojaalsuskaart. Aitame Sul meeles pidada ostude eest saadud vautšereid ja templeid, mida näeb ka iseteenindusveebis. Vautšerit lunastades ei teki kontole uut templit. 

Tule EXTRA liikmeks:

LOO KONTO

Image
kytusesoodustus

Kütusesoodustus

miles ja milesPLUS mootorikütused on kõigile EXTRA klinetidele Circle K täisteenindus- ja automaatjaamades vastavalt tasemele, kas 3s/l, 4s/l või 5s/l soodsamad..

Tankides miles kütust, sõidad kuni 3% rohkem. See on umbes 4 senti/liitrilt säästu ning Sinu arvestuslik võit on seega veelgi suurem!

Image
Kohvi

Kohvisoodustus

Ostes Circle K teenindusjaamast 5 kuuma jooki (kohv, kakao, tee), tekib Sinu kontole automaatselt elektrooniline vautšer, mille eest saad 6. joogi tasuta. Arvesse lähevad M, L ja XL joogid, kusjuures Sa saad ise otsustada, millise kuuma joogi soovid vautšeri eest lunastada.

Image
autopesu

Autopesusoodustus

Circle K EXTRA kliendina saad iga autopesu põhiprogrammi 15% soodsamalt. Soodustus ei laiene lisateenustele. 

Image
pood

Parimad pakkumised

Liitudes ootab Sind tasuta M suuruses kohv ja sünnipäevakuul saad valida ühe kahest kingitusest: kohv + hot dog -50% või ühekordne kütusesoodustus -10 s/l. Lisaks ootab igal kampaaniaperioodil Circle K EXTRA klienti veel palju sooduspakkumisi ja häid diile. Tule astu teenindusjaamast läbi!