Image
Circle K Eesti AS
Image
Circle K Eesti AS
Circle K Eesti

Circle K Eesti AS

Circle K põhitegevuseks on mootorikütuste ning toidu-ja esmatarbekaupade ning teenuste jaemüük. Eesti suurima turuosaga mootorikütuste jaemüüjana omame ja opereerime Circle K kaubamärkide all 63 täisteenindus- ja 16 automaatjaama ning üht mugavuspoodi. 25 autopesulaga, oleme suurim automaatpesulate kett Eestis. Ettevõtte pakub tööd ja eneseteostust rohkem kui 700 inimesele. Jaemüügi ettevõttena töötame klientide heaks ja eksisteerime ainult tänu klientidele. Circle K teenindusjaamades Eestis tehakse ühes kuus üle 1,5 miljoni ostutehingu, seega külastab iga Eesti elanik meid 14 korda aastas. Selline tulemus teeb meid rõõmsaks. Soovime, et neid oste oleks aina rohkem ning seepärast pöörame suurt tähelepanu arendustegevusele, et meie teenindusjaamades oleks kõik vajalik nii Sulle kui Sinu autole. 

2017 aasta aprillini kandsime nime Statoil. Seejärel hakkasid meie teenindusjaamad järk-järgult muutuma Circle K teenindusjaamadeks. Ettevõtte ärinimi on 2016 aasta aprillist Circle K Eesti AS (endine Statoil Fuel & Retail Eesti AS).

Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisesse kontserni Alimentation Couche-Tard Inc. Alimentation Couche-Tard Inc. on maailma üks juhtivaid jaemüügikontserne, mis tegutseb 24 riigis ning opereerib 14 332 teenindusjaama üle maailma. Ettevõttes töötab kokku üle 122 000 töötaja.

Varasemalt kuulus Circle K Norra päritolu naftatootmis ja energiakontserni Statoil, mis täna kannab nime Equinor. Pärast jaemüügi tegevuse võõrandamist Alimentation Couche-Tard Inc-le, ei kuulu Circle K-ga valitseva mõju kaudu seotud äriühingute hulka naftatootmisega tegelevaid ettevõtteid. Seega ei ole Circle K mootorikütuste tootmise ja müügi osas vertikaalselt integreeritud ettevõte.

Couche-Tard’i võrgustik Põhja-Ameerikas koosneb 15 äriüksusest ning võrgustikku kuulub 9799 mugavuskauplust. Euroopas juhib Couche-Tard laiaulatuslikku jaemüügiketti üle terve Skandinaavia, Poola, Baltikumi ja Iirimaa, kuhu kuulub 2. veebruari 2020 seisuga 2697 mugavuskauplust, millest enamik pakuvad mootorikütust, toidu- ja esmatarbekaupu, kuid leidub ka automaattanklaid, mis pakuvad üksnes mootorikütust. Couche-Tard pakub ka teisi tooteid, nagu elektrienergia, laevakütus, lennukikütus, õlid ja kemikaalid. 

Litsentsilepingu alusel tegutseb Circle K kaubamärgi all veel üle 2380 poe 15 riigis üle maailma (Hiina, Mongoolia, Egiptus, Honduras, Guam, Hong Kong, Kambodža, Indoneesia, Macau, Mehhiko, Jamaika, Uus Meremaa, Saudi Araabia, Araabia Ühendemiraadid ja Vietnam).

Image
v22rtused

Kontakt

Circle K töötajad

Toetusprojektid

Image
väärtused

Väärtused

Selleks, et tulevikus hoida tugevat ja ühtset organisatsioonikultuuri kõikjal ACT kontsernis, on see kirja pandud kui organisatsiooni DNA.

Image
eetika

Eetika

Me oleme nüüd ja edaspidi tuntud oma kõrgete eetikastandardite poolest. Eetikakoodeks kirjeldab meie eetikastandardeid ja –nõudeid.

Image
isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemine

Töötleme isikuandmeid Sinu parimaks teenindamiseks ning isikute ja vara kaitseks