Image
Toit
Image
Toit
Tõeliselt maitsev toit

Pakume tõeliselt maitsvat toitu

Tõeliselt värskendav kohv ja mahlane võileib varajasel hommikutunnil, kerekas eine pärast pikka sõitu või kosutav amps kiire tööpäeva järel? Ükskõik, milline on Sinu valik, meie teeme omalt poolt kõik, et Sinu soovitud jook ja söök oleks isuäratav, tervislik ja nii keskkonnasõbralik kui võimalik.

Hoolime toidujäätmetest, peame lugu keskkonnasõbralikest toidupakenditest ning toetame õiglast ning jätkusuutlikku toidutööstust. Ökomärgistega kohvitopsid ja hõrgutavad alternatiivid lihatoitudele on vaid mõned näited meie tegevusest. Meie eesmärk on teha inimestele teel olles toitude ja jookide nautimine lihtsaks ja mõnusaks, sest hea toit on:
•    parem tervise seisukohast
•    parem jätkusuutlikkuse vaatevinklist
•    parem ühiskonna perspektiivist

Selle saavutamiseks täiustame pidevalt oma toidu- ja joogivalikut kvaliteedi, sisu ja uute toodete osas. Keskendume peamiselt neljale valdkonnale:

Tooted veelgi paremaks

Tagame, et Sinu valitud toit ja joogid oleksid kvaliteetsed ning tervislikud, sisaldades miinimumi tasemel rasva ja soola. Nii teeme kõik, et vähendada oma hamburgeri kuklite soolasisaldust 70% ehk 1 grammilt 0,3 grammini. See erinevus on kliendi tervise seisukohast oluline. Samuti püüame hoida oma koostisosade loetelud võimalikult lühikestena, vältides säilitusaineid nii palju kui võimalik.
 

Päritolu on peamine 

Meid kõiki huvitab tarbitavate toodete päritolu. Selleks valimegi oma tarnijaid hoolega ning viime nende seas tihti läbi kvaliteedikontrolle. Nii seisame selle eest, et kogu tootmisahel oleks kindlustatud, alates põlluharimisest kuni tootmise, koostisosade valiku ja transpordini.

Image
Pefc märgis

Pakkudes veelgi paremat kohvi

Kes siis Circle K kohvi ei teaks – meie kohv on üks armastatumaid tooteid ja kuum müügiartikkel. Seda ilmestab ka fakt, et igal aastal müüme ligi 100 000 000 topsitäit mõnusat kuuma jooki kogu Euroopas. Meie kohvil on Rainforest Alliance sertifikaat, millega aitame kaasa vihmametsade säilimisele, õiglastele töötingimustele ja pestitsiidide vabale põllumajandusele. Kui soovid teha keskkonnateadlikuma valiku, siis meie kuuma joogi saad võtta ka oma termosesse.
 

Vähendame jäätmeid

Toidujäätmed ja praht on globaalne probleem, kuna plastik ja liigne pakend saastavad meie metsi ja merd. Aga kuidas ikkagi hoida oma ökoloogilist jalajälge võimalikult väiksena? Mida rohkem sorteerime ja efektiivselt töötame, seda rohkem teeme keskkonnale head – näiteks kasutades digitaalseid vahendeid, teame täpselt, mitu vorsti tuleks päevas erinevatel kellaaegadel grillile panna, et vähem jäätmeid tekiks. Samuti vähendame tarbetuid pakendeid seal, kus võimalik. Kui see peaks olema mingil põhjusel võimatu, muudame need säästlikeks ja taaskasutavateks. 

Peamised eesmärgid aastaks 2023: 

• Meie menüüdel on täielik toitumis- ja allergeenialane teave 
• Kõigi meie toidutarnijate jätkusuutlikkust hinnatakse
• Vähendame jäätmeid aastas 25%

 

Mida Sina saad ära teha: 

•    Sorteeri plastik- ja alumiiniumjäätmeid vastutustundlikult
•    Hoia autos korduvkasutatavat anumat, näiteks termost, kohvijookide jaoks
•    Proovi mõnda uut ja tervislikku toitu – äkki see võidab Sinu südame