Circle K äpp pakub võimalust tasuda kütuse eest automaat- ja täisteenindusjaamades kasutades selleks ainult mobiiltelefoni

Makse teostamiseks tuleb oma telefoni laadida Circle K äpp Google Play või App Store poest ning lisada seal maksevahendiks Visa või MasterCard pangakaart.

Kuidas tasuda kütuse eest oma mobiiltelefoniga?

Alusta Circle K äpi allalaadimisest ning luba äpil kasutada oma asukohta - äpp võimaldab mobiilimakset kasutada vaid siis, kui Sa oled automaat- või täisteenindusjaamas kohapeal. Logi sisse ka oma EXTRA kontole, sest vaid siis rakendub Sinu kütusesoodustus ka mobiiliga makstes. Juhul, kui sul EXTRA konto puudub, saad selle mugavalt äpis teha.

1. Ava jaamade vaade äpis ning kontrolli, et oled äpi sõnul õiges jaamas.

2. Vali "Kütus" ning leia kütusepumbalt õige number - siis tasud Sa äpi kaudu ka just enda kütuse eest, mitte kellegi teise.

3. Järgmisena kas lisa oma pangakaart või kui oled seda juba teinud, saad koheselt jätkata maksega, vajutades "Kinnita makse".

4. Kui äpp on maksega valmis, kuvatakse kirjad "Pump nr X on valmis" ning "Alusta tankimisega". Nüüd võidki püstoli paaki panna ning sobivat kütust tankida!

5. Peale tankimist pane püstol oma kohale tagasi ning äpp kuvab Sulle tehingu andmed. Soovi korral saad kviitungi kohe endale ka nutiseadmesse salvestada. Head teed!

Image
CK app

Lae alla Circle K äpp

Kui Sul tekib äpi või äpimakse kohta küsimusi, siis lisainfot leiad allolevast KKK-st või pöördu meie klienditeeninduse poole.

KKK

 • Mis on mobiilimakse?

  Mobiilimakse võimaldab kiirelt ja mugavalt automaat- ja täisteenindusjaama tankimisalal tasuda kütuse eest. Mobiilimakse teostamiseks pead oma pangakaardi äpiga siduma. Mobiilimakseid tehakse ainult sinu poolt valitud maksekaardiga.

 • Mis maksevahendeid mobiilimakse kasutab?

  Mobiilimakse maksevahendiks on kas krediit- või deebetkaarti. Deebetkaardil peavad olema lubatud internetimaksed, et see kaart mobiilimaksega töötaks. Kui kaardil seda võimalust ei ole, siis seda deebetkaarti maksmisel kasutada ei saa. Tellimuse esitamisel tehakse kaardil eelbroneering (nagu ka õues tankimisalal makseautomaadis makstes), mis vabastatakse kohe kui tehing on lõpetatud ning tegelik tehingu summa kontolt maha võetud. Pangakaardid saab äppi lisada juba enne jaama minekut. Ava äpp, vali menüü „Rohkem infot“ -> „Mobiilimakse“. Äppi saab lisada mitu erinevat pangakaarti ning ühe kaardi märkida ka vaikimisi kaardiks. Kaarte saab alati vahetada, eemaldada või lisada

 • Mida on mobiilimakse kasutamiseks vaja?

  Lae alla äpp, vali riigiks Eesti ning luba äpil kasutada oma asukohta. Mobiilimakse toimimiseks jaamas peab oleme telefoni asukoha teenus (GPS) sisse lülitatud ning äpil luba seda kasutada. Äpp pakub mobiilimakse võimalust ainult siis, kui sa oled jaamas kohapeal. Kui sa oled kodus, siis mobiilimakse võimalust äpp Sulle ei näita. Teenus aktiveerub ainult teenindusjaamades kohapeal olles.

 • Kuidas ma saan EXTRA soodustust mobiiliga makstes?

  Kütuse soodustuse saamiseks tuleb enne tankima asumist logida äpis oma EXTRA lojaalsuskontole. Kontol püsid sa sisse logituna ka siis kui vahepeal äpi kinni paned. Aga alati kui lähed jaama plaaniga mobiiliga maksta, veendu kõigepealt, et oled EXTRA kontole äpis sisse logitud. Ainult nii saad kütuse soodustust!

 • Kuidas mobiiliga maksta?

  Sõida automaat- või täisteenindusjaama pumba juurde. Kui Sa veel ei ole äpis oma EXTRA lojaalsuskontole sisse loginud, siis tee seda nüüd. Ainult EXTRA lojaalsuskontole sisse logitud olekus saad kütuse soodustust. Kui sa oma kontole ei logi, siis soodustust ei saa. Ava äpis ”Teenindusjaamad” ehk kaardi vaade ning jälgi mobiilimakse juhiseid. Kontrolli, et oled äpi järgi õiges jaamas. Seejärel vali ”Kütus”. Vaata aknast välja ning leia pumba pealt punane number, mis tähistab sinu valitud pumba numbrit ning tee sama valik äpis. Ära siin eksi, muidu avad oma mobiilimaksega pumba mõnele teisele kliendile. Edasi jätka maksega. Saad lisada pangakaardi makse käigus või kui oled maksevahendid juba eelnevalt kodus lisanud, siis vajuta ainult ”Kinnita makse”. Kui äpp kuvab kirja, et ”Pump nr X on valmis” ja ”Alusta tankimisega”, siis astu autost välja, paneb oma soovitud kütuse pumba paaki ning tangi palju soovid. Kui oled lõpetanud pane püstol tagasi oma kohale ning äpp saadab sulle kohe tehingu kokkuvõtte. Kokkuvõtte all servas pakutakse võimalust tehingu kviitung oma telefoni salvestada nupuga ”Salvestan kviitungi telefoni”. Sellele nupule vajutades saad soovi korral kviitungi ka oma e-posti aadressile saata. Kui soovid kviitungi salvestada, siis tee seda kohe tehingu lõpus. Hiljem äpp sulle enam tehingu kokkuvõtet ega kviitungit ei kuva. Kui kviitung salvestatud vajuta ”Lõpetan (kviitungi ei salvesta)”.

 • Kui ma valisin vale pumba?

  Pumba numbrit kuvatakse sulle äpi ekraanil. Juhul kui sa nüüd ikkagi valisid vale pumba numbri ning sinu pump tankimiseks ei avanenud vajuta nuppu ”Tühista tankimine”. Sulle kuvatakse teade, et sa läheksid selle pumba juurde, mille sa avasid ning võtaks ühe püstoli ning hoiaks seda 10 sekundit käes ning paneksid siis tagasi oma kohale. Seejärel tehing tühistatakse ning sulle kuvatakse 0 summaga kviitung. Kui sa pumbast püstoli kätte ei võta kulub 2 minutit, et pump ise uuesti lukku läheks.

 • Kas ma saan tehingu kviitungi mobiilimaksega tasudes?

  Kui oled tankimise lõpetanud ja püstoli tagasi oma kohale asetanud saadab äpp sulle kohe tehingu kokkuvõtte. Selle all pakub äpp võimalust tehingu kviitung oma telefoni salvestada kasutades ”Salvestan kviitungi telefoni” nuppu. Sellele nupule vajutades saad soovi korral kviitungi ka oma e-posti aadressile saata. Kui soovid kviitungi salvestada, siis tee seda kohe tehingu lõpus. Hiljem äpp sulle enam tehingu kokkuvõtet ega kviitungit ei kuva. Kui kviitung salvestatud vajuta ”Lõpetan (kviitungit ei salvesta)”. Kui klient tehingu kviitungit telefoni ei salvesta või e-posti aadressi peale ei saada, siis peab ta tellima korduskviitungi läbi klienditeeninduse.

 • Kas saan eelbroneeringu limiiti muuta?

  Eelbroneeringu limiiti saad muuta. Miinimum eelbroneeringu summa on 30€. Eelbroneeringu summa ulatuses saad ühe korraga tankida.