Image
Extra Club lojaalsusprogramm
Image
Extra Club lojaalsusprogramm

Circle K EXTRA on Sinu parim sõber teel olles!

Liitu Circle K EXTRA lojaalsusprogrammiga, et saada osa parimatest soodustustest. Sobilik kaart on kindlasti Sinu rahakoti vahel juba olemas, sest liitumiseks sobib nii pangakaart kui ka Partnerkaart. Registreeri oma konto veebis ning seejärel saad juba järgmisel Circle K jaama külastusel oma soodustusi kasutada!

Tähelepanu! Alates 18.01.2024 muutuvad EXTRA lojaalsusprogramm ja selle tingimused. Tingimustega mittenõustumisel on Sul õigus leping üles öelda.

Tutvu uute tingimustega siin:

Vene keeles lugemiseks vajuta siia.

 

Image
extraaa

EXTRA kaardid

Oma konto saad registreerida Partner- ning pangakaartidega. Neid kaarte saab juurde liita ka juba olemasolevale EXTRA kontole. Kõik erinevate kaartidega tehtud ostud kogunevad ühele lojaalsuskontole.

Pangakaardid ja Partnerkaart

EXTRA lojaalsusprogrammiga saavad liituda kõik Swedbanki, SEB, LHV, Coop Panga, Inpay, Luminori pangakaardid ning Partnerkaart. Loo uus lojaalsuskonto või liida kaart juba loodud lojaalsuskontole. Konto saab luua kiirelt ja mugavalt SIIN. Lojaalsuskaardiks võib registreerida ka mTasku - näita teenindajale, skännimiseks või käsitsi sisestamiseks, triipkoodi ja Sulle kehtivad kõik EXTRA hüved.

EXTRA lojaalsuskaart

EXTRA lojaalsuskaardi saad osta teenindusjaamast. Teenindusjaamas tehakse kaart aktiivseks ning kliendile saadetakse SMS sõnum veebilehe lingiga. Link suunab veebilehele, kus tuleb konto lõpuni registreerida. Seejärel hakkab kaart lojaalsusprogrammi soodustusi andma.

Tähtis teada

  • Kui Sa saad uue pangakaardi või Partnerkaardi, siis ära unusta seda oma lojaalsuskontole lisamast, sest uuel kaardil on uus number. Kaardi saad lisada nii teenindusjaamas, kus on vaja konto tuvastamiseks kehtivat lojaalsuskaarti, kui ka iseteenindusveebis, lisades uue numbriga kaart oma andmete alla.
  • Korraga saab kasutada vaid üht soodustust. Kui Sul on mitu soodustust andvat kaarti, rakendub selle kaardi soodustus, mille sisestad esimesena.
  • Kasutades Circle K EXTRA kaarti soodustuse saamiseks Circle K automaatjaamades või teenindusjaama automaattankurites, registreeri EXTRA kaart alati enne kütuse ostmist.
  • Kui soovid tasuda virtuaalse pangakaardiga, mis asub Sinu mobiiltelefonis, tahvelarvutis või käekellas, siis tuleb virtuaalne kaart eraldi lojaalsuskontole liita. Seda saab teha meie teenindusjaamas. NB! Pea meeles, et virtuaalne number vahetub alati kui füüsilisel pangakaardil viipemaksed keelad ja siis uuesti viipemaksed lubad.

Image
äpp

Äpiga on EXTRA mugavalt taskus

Circle K mobiilirakenduses näeb oma EXTRA oste, kogutud templeid ja vautšereid. Kogu info alati mugavalt kaasas!