Image
Meie lugu
Image
Meie lugu
Meie lugu

Jätkusuutlikkuse suunas

Aastatega oleme saanud üheks suurimaks ketiks Euroopas, kes müüb kütust ja pakub klientidele mugavuspoe teenust. Suuruse kasvades on oluline haarata ohjad ja mõelda läbi, kuidas keskkonnasõbralikult tegutseda.

Töötame oma tootegruppide täiustamise kallal – mitte ainult kütuse, vaid ka kohvi, toidu, jookide, autopesu ja kõige ülejäänuga, mida pakume. Kontrollime põhjalikult oma koostööpartnerite töö kvaliteeti, sest usume, et üheskoos jõuame kaugemale. Meie võrgus on kokku üle 70 jaama (täisteenindus- ja automaatjaamad) ja nii on iga väike muutus suure muudatuse alguseks ning lõppkokkuvõttes on Sinul, meie heal kliendil, lihtsam teha säästvaid valikuid. 

Lai võrgustik võimaldab meil suunata positiivseid muudatusi. Oleme pühendunud sellele, et muuta Sinu kui kliendi igapäevaelu lihtsamaks, et saaksid teha teadlikke ja õigeid otsuseid. Isegi, kui oleme alles selle teekonna alguses, oleme juba kohalikul tasandil ja ka Euroopas erinevaid projekte ja algatusi käima lükanud. 

Image
Kolm suurt

Kolm suurt

Suuname oma pingutused kolme suuremasse valdkonda. Loe täpsemalt, kuidas endale ja oma autole parimat pakkuda.

Image
Pakume tõeliselt head toitu

Tõeliselt hea toit!

Meie menüü on rõõmsalt mitmekesine, pakkudes nii ökomärgisega kohvi, toekaid vahepalasid kui ka ülimaitsvat alternatiivi taimetoidu sõpradele.

Image
Puhas auto, puhas keskkond

Kaks ühes – puhas auto, puhtam keskkond!

Auto pesemine Circle K pesulates on lihtne viis teha keskkonnale heategu. Loe täpsemalt siit, kuidas seda teha.