Image
Pesula
Image
Pesula
Kiire ja mugav autopesu

Tõhus pesu

Meie pesu valides hoiad oma auto tipp-topp korras. Meil on moodsad masinad ja pesuvahendid. Läbi erinevate pesuprogrammide suudame pakkuda laia valikut ning vastata just SInu vajadustele. Vahet ei ole, kas Su masin vajab kiiret loputust või superpesu – meie juures saad oma auto läikima!

Hooajale vastav autopesu

Iga aastaaeg pakub autole väljakutseid – kriipiv sool, kleepuv pigi, terav UV-kiirgus, tüütud putukad, lindude happelised väljaheited. Võta vabalt, sest muretsemiseks pole põhjust Oleme teinud kõik selleks, et Su auto läigiks nii kevadel, suvel, sügisel kui ka talvel, kohandades igale aastaajale vastavalt pesuprogramme. Nii saadki kasutada Super Hooajapesu aasta ringi ning olla kindel, et pesu tulemusek on alati säravpuhas ja läikiv auto.

Mugav maksmine

Mitte ainult meie pesuprogrammid ei ole mugavad, vaid ka maksemeetodid. Kuna väärtustame Su aega, siis enamikes pesulates on Sul võimalik kasutada pesula ukse kõrval olevat makseautomaati. Lisaks on võimalik pesu osta ka tankuris, samal ajal kui kütuse eest maksad.

Alati saab pesu osta teenindusjaama poest seest. 

Keskkonnasõbralikud pesuvahendid

Kui tahad jätta võimalikult väikest jalajälge, siis Circle K MaxProtection ja Circle K UltraShine on ökomärgisega vahad ja poleerimisvahendid, mida kasutame osades pesuprogrammides. 

Autopesu on keskkonnasõbralik  

Meie juures autot pestes võid kindel olla, et Sa ei saasta keskkonda. Meie pesulad on ühendatud liiva- ja kemikaalide püüduritega, mis ei lase mustusel ja mürkidel kanalisatsiooni suunduda. Kui autot pesta näiteks koduõues või tänaval, sadestub mustus põhjavette ning tekitab seeläbi keskkonnale probleeme. Meie juures on kasutusel aga kõige tõhusamad, turvalisemad ja keskkonnasõbralikemad pesuvahendeid. Alates 2019. aasta lõpust, kasutame kõikides jaamades ökomärgisega puhastusvahendeid, nagu šampoonid, pigieemaldajaid, autovahad jms. Teeme kõik, et hoida keskkonda puhtamana. 

Pesulate asukohad