Image
Kohv
Image
Kohv
Kohv

Meie kohvi lugu

Meil Circle K-s on kirg kohvi vastu ning jagame seda kirge ka Sinuga. Kasutame enamike piimakohvide puhul 90% arabica ja 10% robusta ubade segu. Maitserpofiil on neil keskmise täidlusega ja magus, lõpunootides on tunda pähklit ja šokolaadi. 100% arabica uba kasutame mustades kohvides ja klassikalises piimakohvis. Maitseprofiil on mõnusalt täidlane ja taustanootides on tunda kerget puuviljasust. Kaasaegsete kohvimasinate abil, saame pakkuda parima kvaliteediga kohvielamust. Turguta end värske kohviga Circle K-s!
Image
Kohvivalik

Pakume Sulle erinevates suurustes ja maitsetega kohvijooke. Pildilt leiad meie kohvivaliku ning jookide koostised. Oma lemmik kohvi saad Sinule lähimast Circle K teenindusjaamast.

Image
Rainforest alliance

Kvaliteedimärgis

Kõikidel meie jaamades müüdavatel kohvijookidel on Rainforest Alliance sertifikaat, mille eesmärk on tagada jätkusuutlik põllumajandus koos korralike töötingimustega, aga ka keskkonnasäästlikkus, mis on meie jaoks eriti oluline.


Image
Kohv

Meie pakutavad kohvijoogid

Kasutame oma kohvis professionaalse baristaga välja töötatud ubasid. Kõik meie kohvijoogid on valmistatud värskelt jahvatatud kohvioast ja eestimaisest kvaliteetsest piimast.
Image
Heateo kohvitops

Circle K kohviga saab teha head

Oleme koos klientidega toetanud Vähiravifondi "Kingitud Elu". Kampaania ajal saab kuuma jooki ostes valida tavalise ja heategevusliku topsi vahel. Heategevuslikku topsi valides annetab klient 10 senti Vähiravifondile. Circle K lisab samasuure panuse.