Image
Kohv
Image
Kohv

Meie kohvi lugu

Teeme Circle K-s kõik selleks, et muuta Sinu teekond veidi lihtsamaks värskelt valmistatud kuuma kohviga. Oleme oma kohvi suhtes kirglikud, mis väljendub kvaliteedis, maitses ja mitmekesisuses, mida me iga kohviga pakume.

Me armastame kohvi valmistamist ja oleme äärmiselt uhked selle üle, et pakume just seda, mis sobib Sinu maitsele. Meie kohvioad, hoolikalt ja armastusega valitud Araabika kohvipuudelt, on meie jookide süda ning hing. Circle K-s jahvatame need erilised oad meie moodsates kohvimasinates, tagades, et iga tass on täis kvaliteeti, hoolt ja armastust.
Me tagame, et Sinu kohv on alati kõrgeima kvaliteediga, muutes iga sõõmu nauditavaks. Circle K-s me ei valmista lihtsalt kohvi; me loome kogemusi, ühe tassi kaupa, suure armastuse ja kvaliteediga.

Image
j2tkusuutlik

Jätkusuutlikust allikast pärit kohvioad

Meie kohv on Rainforest Alliance'i sertifitseeritud. See tähendab, et kohviube kasvatavad farmid arvestavad keskkonna ja jätkusuutlikkusega. Samal ajal püüavad nad parandada tingimusi töötajatele ja kohalikule kogukonnale. See on meile oluline.

Image
Sinu kohv, sinu moodi

Sinu kohv Sinu moodi

Must kohv, piimakohv, jääkohv või kohvikakao? Suvisel hooajal pakume oma mugavuspoodides jääkohvi. Mõnusalt jahutav ja maitsev. Meie kohvijoojad armastavad seda nautida erinevate maitsetega, kasutades oma lemmik siirupeid, nagu vanilje, pistaatsia, soolakaramell ja palju muud. Vali oma lemmik! Kõik meie kohvi koostisosad on hoolikalt valitud ja üheskoos moodustavad parima kohvi.

Image
Piimavalik

Piima valik

Meie kohvis muutub piim maitsvaks ja kreemjaks piimavahuks, mis võib mõjuda kui suurim kiusatus. Kui soovid tavapärasele piimale alternatiivi, pakume Sulle ka taimset kaerajooki.

Image
Ole iseenda kangelane

Ole iseenda kangelane

Naudi oma lemmikut kuuma jooki keskkonnasõbralikult! Kasutades ühekordsete topside asemel oma isiklikku termost, saad iga kuuma joogi palju soodsama hinnaga. M suuruses kohv 2.09€ (tavahind 2.79€), L suuruses kohv 2.29€ (tavahind 2.99€), XL suuruses kohv 2,49€ (tavahind 3,29€). See on ideaalne olukord - oma termosega ostes säästad raha ja aitad samal ajal säästa ka keskkonda. Nii et haara oma termos ja lonksa end rohelisema maailma suunas!