Circle K automaat

Circle K automaatjaamades on müügil kõrge kvaliteediga mootorikütus alati konkurentsivõimelise hinnaga. Kaasaegsed Circle K automaatjaamad on mõeldud kiire elutempoga klientidele, kes

  • soovivad osta vaid mootorikütust
  • hindavad kõrget mootorikütuste kvaliteeti

Circle K automaadid keskenduvad vaid mootorikütuste müügile, tegemata seejuures kompromisse mootorikütuste kvaliteedis

 

Sarnaselt teenindusjaamades müüdavate mootorikütustega läbivad need mitmeastmelise kontrolli kõigis tarneahela etappides. Nii Circle K teenindus- kui automaatjaamadesse tarnitakse kütust vaid Circle K kontserni poolt heakskiidetud tarnijatelt, mis võimaldab tagada mootorikütuste kõrge kvaliteedi ja usaldusväärsuse kõigi Circle K klientide jaoks.

Kõikides Circle K automaatjaamades on müügil mootorikütused 95 miles, 98 milesPLUS ja diislikütus D miles.

Klienditugi telefonil 675 7777

Informatsiooni Circle K automaatide kohta saab 24h ööpäevas helistades klienditeeninduse telefonil 675 7777

Kui soovite anda tagasisidet Circle K automaatjaamade kohta, palun kasutage klienditeeninduse veebivormi meie kodulehel.

Raha tagastuse avalduse leiad SIIT.

Circle K automaatide asukohad

Circle K automaadi kasutusjuhend

Circle K tankimisautomaate on lihtne kasutada ning selgeid juhiseid annavad kaasaegsete puutetundlike ekraanidega varustatud makseterminalid igal tankimisalal. Circle K automaatides saab kütuse eest tasuda sularahas, Circle K maksekaartide ning enamlevinud pangakaartidega (Maestro, VISA, VISA Electron, MasterCard). Circle K EXTRA Club kaardi kasutajad saavad ostetud liitrid oma kaardikontole sisestades kaardi makseterminali enne sularaha või pangakaarti. Tehingu järgselt väljastab makseautomaat soovi korral ostetud kütuse kohta ka ostukviitungi.

Circle K kliendikaardid automaatjaamades

Circle K EXTRA Club ning äri- ja eraklientide maksekaartidega saab Circle K automaatides mootorikütuseid osta sama soodsalt kui teenindusjaamadest.

Turunduskampaaniad automaatides
Circle K poolt korraldatavate turunduskampaaniate reeglites on iga kampaania osas määratletud, millistel tingimustel ja kus teostatud ostud lähevad kampaanias arvesse.
Circle K korraldab Circle K automaatides ja Circle K teenindusjaamades erinevaid turunduskampaaniaid.