16.03.2020

Circle K muudab kohvi- ja kuumade jookide müügi ohutumaks

Klientide ohutuse tagamiseks muutub Circle K alates esmaspäevast, 16. märtsist kõikides teenindusjaamades kohvitopside ja kaante väljastamise kord. Circle K kõige olulisemaks prioriteediks on inimeste turvalisuse tagamine ja sellest lähtume nii täna kui tulevikus oma igapäevastes tegevustes ning otsuste langetamisel.
Image
Kuumad joogid

Hügieeni tagamise ja klientide ohutuse huvides ei asu alates tänasest meie teenindusjaamades kohvitopsid, kaaned ja segamispulgad tavapärases kohas kohvimoodulite juures, vaid neid väljastatakse kassades. Kuuma jooki soetada sooviv klient saab kohvitopsi ja kaane teenindajalt kassas. Topsid, kaaned ja segamispulgad komplekteeritakse desinfitseeritud ja kinnastatud kätega teenindaja poolt tagamaks kõrged hügieenistandardid.  Ajutiselt lõpetame kuumade jookide juurde lisandina siirupite, kaneeli, vahukoore ja kakao pakkumise. Pakendatud suhkur jääb endiselt kohvimoodulisse.

Lisaks rangetele terviseohutuse reeglitele, mis kehtivad Circle K-s aastaringselt olukorrast sõltumata, nagu näiteks nõue haiguse sümptomite ilmnemisel jääda koju või töötajate regulaarsed tervisekontrollid, on ettevõtte rakendanud oma teenindusjaamades lisameetmed, lähtudes rangelt Terviseameti ja Vabariigi valitsuse juhistest.

Igat jaama puhastatakse igapäevaselt võimalikult tihedalt ning desinfitseeritakse täiendavalt üldkasutatavaid pindu, millega kliendid ja teenindajad puutuvad kõige rohkem kokku (uksed, ukselingid, tankurid, kassaalad, klahvistikud, kohvimasinate alad jne). Igas jaamas (nii poes, kui tankimisalas) teostatakse üldpuhastust minimaalselt kolm korda päevas. Öösiti toimub igas jaamas plaaniline suurpuhastus, mille juurde kuulub mitte ainult põrandate ja pindade pesemine, vaid ka desinfitseerimine.

Palume omalt poolt oma klientidelt mõistvat suhtumist meie teenindusjaamade töötajate suhtes, kes peavad jätkama oma igapäevast tööd ka eriolukorras. Reageerime pidevalt muutuvale olukorrale Eestis operatiivselt ja teavitame oma kliente jooksvalt kõigist muudatustest.

Soovime kõigile rahulikku meelt ja turvalist teekonda!