13.03.2020

Circle K pakub tööd teenindajatele üle Eesti

Eesti üks juhtivaid teenindusjaamade kette Circle K Eesti AS palkab lisatööjõudu ning pakub tööd teenindajatele üle Eesti. Circle K Eesti AS-i personalidirektori Ursula Altmetsa sõnul pakub ettevõte nii ajutist tööd operatiivteenindajana jaamades Tallinnas ja Tartus, kui ka põhikohaga täis- või osakoormusega tööd teenindusjaamades üle Eesti.
Image
Pood

„Soovime pakkuda võimalust teenindussektori töötajatele, kes on eriolukorra tingimustes sunnitud suunduma palgata puhkusele, on tööd kaotamas või soovivad tööturule naasta. Kandideerima on oodatud absoluutselt kõik teenindussektoris eneseteostust otsivad inimesed üle Eesti. Vajalikku väljaõpet pakume kohapeal teenindusjaamades ning tööle saab asuda kohe,“ lisas Ursula Altmets.

Altmetsa sõnul pakub Circle K vastavalt töötaja vajadusele ja soovidele sobiva koormusega paindlikku graafikut, mitmekesist tööd, toetavat meeskonda, konkurentsivõimelist palka ning lisatasude süsteemi.

Töösoovi avaldamiseks tuleb võtta ühendust Circle K Eesti värbamisspetsialistide Riin Soostariga (Tallinna/Harjumaa, 675 7712) või Katrin Kristalliga (muu Eesti, 675 7713) või saata e-kiri aadressile personal@circlekeurope.com.