26.06.2020

Üleskutse talupidajatele ja väikeettevõtjatele: tutvustage Eestis reisijatele kodumaiseid võimalusi Circle K teenindusjaamades

Tänasest alustas Circle K kogukonnaprojekti, mille eesmärk on edendada üle-Eestiliselt kogukondlikku väikeettevõtlust. Selleks paigaldati 30-sse Circle K täisteenindusjaama teadetetahvlid, kuhu on oodatud teel olijatele suunatud kogukonna sõnumid, puhkekohtade info ja aiasaaduste müügisõnumid.
Image
Kogukonna teated

„Koroonaviiruse piirangutest tingitud majandusseisak on tugevalt mõjutanud kõiki ettevõtjaid, sealhulgas maapiirkondade väikeettevõtjaid, kes suure osa oma iga-aastasest käibest teenivad  suveperioodil. Circle K kogukonnaprojekti algatusega soovime anda enda panuse kohaliku elu edendamisele ning kutsuda üles kõiki meie tarbijaid eelistama eestimaist,“ lausus Circle K peadirektor Kai Realo.

Circle K täisteenindusjaamadesse paigaldati teadete tahvlid, kus kohalikud ettevõtjad saavad teel olijatele tutvustada kohalikke teenuseid, vaatamisväärsusi kui ka toodete müügiinfot. „Näiteks ootame teadetetahvlile kuulutusi kohalike puhkemajade, talusaaduste müügi ning vaatamisväärsuste kohta, mida  teel olijad võiksid külastada ning mis muidu teekonnale ei pruugi jääda. Meie soov on tõsta nii suveseiklejate teadlikkust Eesti eri paigust kui ka ärgitada tarbima kohalikku toodangut, edendades seeläbi maapiirkondade ettevõtlust,“ kirjeldas Realo.

Ta lisas, et kui teel olija saab Circle K teenindusjaamas võimaliku tursimistalu, aiasaaduste kasvataja, suitsukala müügikoha või avatud talu kohta infot, siis saab paremini ka enda reisi marsruuti planeerida ning seeläbi vähenevad maanteedel ootamatud manöövrid, kui lihtsalt möödudes müügisilti märgatakse.

Teadetetahvlid paigutati Circle K 30-sse täisteenindusjaama, mis jäävad väljapoole Tallinnat ja Tartut, et aidata kaasa väiksemate piirkondade kohalikule tegevusele. Teadetetahvlid leiab teenindusjaama seinalt.

Realo sõnul on teadetetahvlile oodatud kõik teated ja kuulutused, mis sisaldavad tarbijatele olulist informatsiooni kogukonna vaatamisväärsuste, pakutava toote või teenuse kohta. „Circle K jätab endale õiguse eemaldada teadetetahvlilt kõik ebasobivad teated,“ selgitas Realo. 

Teadetetahvlid on leitavad järgnevatest teenindusjaamadest:

 1. Harju maakond, Peetri
 2. Harju maakond, Keila
 3. Harju maakond, Jüri
 4. Harju maakond, Viimsi
 5. Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve
 6. Jõhvi, Tartu mnt
 7. Jõhvi, Tallinna mnt
 8. Jõhvi, Narva mnt
 9. Narva, Kesklinn
 10. Narva, Linnapiiri
 11. Pärnumaa, Häädemeeste
 12. Pärnu, Tallinna mnt
 13. Pärnu, Riia mnt
 14. Pärnu, Papiniidu
 15. Pärnu, Ülejõe
 16. Lääne-Viru maakond, Haljala
 17. Rakvere, Väljavahi
 18. Rakvere, Näpi
 19. Viljandi, Endla
 20. Viljandi, Leola
 21. Rapla maakond, Urge
 22. Rapla maakond, Märjamaa
 23. Võru, Pikk tn
 24. Võru, Kesklinna
 25. Jõgeva maakond, Mustvee
 26. Jõgeva maakond, Adavere
 27. Järva maakond, Aravete
 28. Järva maakond, Mäo
 29. Valga maakond, Valga
 30. Põlva maakond, Põlva
 31. Haapsalu, Uuemõisa