Image
Extra Club lojaalsusprogramm
Image
Extra Club lojaalsusprogramm
Extra Club

Circle K EXTRA Club on Sinu parim sõber teel olles!

Vene keeles lugemiseks vajuta siia.

Liitu Circle K EXTRA Club lojaalsusprogrammiga, et saada osa parimatest soodustustest. Sobilik kaart on kindlasti Sinu rahakoti vahel juba olemas, sest liitumiseks sobib nii pangakaart kui ka Partnerkaart. Registreeri oma konto veebis ning seejärel saad juba järgmisel Circle K jaama külastusel oma soodustusi kasutada! 

 

Image
Extra Club kaardid

EXTRA Club kaardid

EXTRA Club konto saad registreerida Partner- ning kõikide pangakaartidega. Neid kaarte saab juurde liita ka oma olemasolevale EXTRA Club kontole. Kõik erinevate kaartidega tehtud ostud kogunevad ühele lojaalsuskontole.

Pangakaardid

EXTRA Club lojaalsusprogrammiga saavad liituda kõik Swedbanki, SEB, LHV, Coop Panga ja Luminori pangakaardid. Loo uus lojaalsuskonto või liida kaart oma olemasoleva EXTRA Club kaardiga loodud lojaalsuskontole. Konto saab luua kiirelt ja mugavalt SIIN.  

Partnerkaart

EXTRA Club lojaalsusprogrammiga saavad liituda ka kõik Partnerkaardid. Liida oma Partnerkaart olemasoleva EXTRA Club lojaalsuskontoga või loo uus lojaalsuskonto. Konto saab luua SIIN.
Lojaalsuskaardiks võib registreerida ka mTasku - näita teenindajale, skännimiseks või käsitsi sisestamiseks, triipkoodi ja Sulle kehtivad kõik EXTRA Club hüved.

EXTRA Club lojaalsuskaart

EXTRA Club lojaalsuskaardi saad osta teenindusjaamast. Teenindusjaamas tehakse kaart aktiivseks ning kliendile saadetakse SMS sõnum veebilehe lingiga. Link suunab veebilehele, kus tuleb konto lõpuni registreerida. Seejärel hakkab kaart lojaalsusprogrammi soodustusi andma.

Tähtis teada

  • Kui Sa saad uue pangakaardi või Partnerkaardi, siis ära unusta seda oma lojaalsuskontole lisamast, sest uuel kaardil on uus number. Kaardi saad lisada nii teenindusjaamas, kus on vaja konto tuvastamiseks kehtivat lojaalsuskaarti, kui ka iseteenindusveebis, lisades uue numbriga kaart oma andmete alla.
  • Korraga saab kasutada vaid üht soodustust. Kui Sul on mitu soodustust andvat kaarti, rakendub selle kaardi soodustus, mille sisestad esimesena.
  • Kasutades Circle K EXTRA Club kaarti soodustuse saamiseks Circle K automaatjaamades või teenindusjaama automaattankurites, registreeri EXTRA Club kaart alati enne kütuse ostmist.
  • Kui soovid tasuda virtuaalse pangakaardiga, mis asub Sinu mobiiltelefonis, tahvelarvutis või käekellas, siis tuleb virtuaalne kaart eraldi lojaalsuskontole liita. Seda saab teha meie teenindusjaamas. NB! Pea meeles, et virtuaalne number vahetub alati kui füüsilisel pangakaardil viipemaksed keelad ja siis uuesti viipemaksed lubad.

Image
Extra Club taskus

Äppiga on EXTRA Club mugavalt taskus

Circle K mobiilirakenduses näeb oma EXTRA Club oste, kogutud templeid ja vautšereid. Kogu info alati mugavalt kaasas!