See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Circle K EXTRA Club lojaalsusprogrammiga liitumine

Circle K erakliendi kaardilahendused garanteerivad Sulle soodsad hinnad meie jaamades üle Eesti. Lisaks kütusesoodustusele saad hoolitseda nii enda kui ka oma auto eest parimal võimalikul viisil.

Liitumiseks on vaja Partnerkaarti, SEB või Swedbanki pangakaarti. Teenindusjaamast on võimalik osta ka Circle K EXTRA Club kaart ning sellega konto luua. Sinu lojaalsusprogrammi kontol võib olla mitu kaarti, näiteks nii SEB pangakaart kui ka Partnerkaart või EXTRA Club kaart ja Swedbanki pangakaart. Sinu ostud arvestatakse automaatselt kokku ühele lojaalsuskontole.

Statoil EXTRA

EXTRA Club lojaalsuskaart

Uue EXTRA Club lojaalsuskaardi saad osta teenindusjaamast. Kaardi olemasolul palun kinnita oma andmed, et konto lõplikult aktiveerida. Saamaks osa parimatest EXTRA Club lojaalsusprogrammi pakkumistest tuleb konto veebis kinnitada. Selleks vajuta Jätka nupule.

SEB

SEB pangakaart

EXTRA Club lojaalsusprogrammiga saavad liituda kõik SEB pangakaardid. Liida oma kaart olemasoleva EXTRA Club kaardiga loodud lojaalsuskontole või loo uus lojaalsuskonto. Konto saab luua Circle K teenindusjaamas või iseteenindusveebis. 

Partnerkaart

Partnerkaart

EXTRA Club lojaalsusprogrammiga saavad liituda ka kõik Partnerkaardid. Liida oma Partnerkaart olemasoleva EXTRA Club lojaalsuskontoga või loo uus lojaalsuskonto. Konto saab luua Circle K teenindusjaamas või iseteenindusveebis.

 

Partner Pangakaart

Partner Pangakaart

Partner Pangakaardi liitmisel tuleb kaardi tüübiks valida Partnerkaart (mitte Mastercard). Soodustuste saamiseks tuleb Partnerkaardi numbri lahtrisse sisestada deebetkaardi number (kaardi esiküljel) ning seejärel registreerida ka krediitkaardi number (kaardi tagaküljel). Registreerides ainult deebetkaart ning makstes näiteks krediitkaardiga, ei tunne süsteem viimast ära ning soodustusi ei anna.
*Automaatjaamades või välises makseterminalis kehtib Partner Pangakaardiga soodustus kaardiga makstes.

krediitkaart

Swedbank pangakaart

Circle K EXTRA Club lojaalsusprpgrammiga saavad liituda kõik Swedbanki pangakaardid. Liida oma kaart olemasoleva Circle K EXTRA Clubkaardiga loodud lojaalsuskontole või loo uus lojaalsuskonto. Konto saab luua Circle K teenindusjaamas või iseteenindusveebis. 

Tähtis teada

* Kui Sa saad uue pangakaardi või Partnerkaardi, siis ära unusta seda oma lojaalsuskontole lisamast, sest uuel kaardil on uus number. Kaardi saad lisada nii teenindusjaamas, kus on vaja konto tuvastamiseks kehtivat lojaalsuskaarti, kui ka iseteenindusveebis, lisades uue numbriga kaart oma andmete alla.

* Korraga saab kasutada vaid üht soodustust. Kui Teil on mitu soodustust andvat kaarti, rakendub selle kaardi soodustus, mille sisestate esimesena.

* Soovides soodustuse saamiseks Circle K 1-2-3 automaatjaamades või teenindusjaama automaattankurites kasutada Cirlcle K EXTRA Club kaarti, registreeri EXTRA Club kaart alati enne kütuse ostmist.

Sule

Muuda keel