See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Privaatsuspoliitika

1. Meist
Alimentation Couche-Tard on Kanada kontsern, kes on maailma juhtivaid ettevõtteid esmatarbepoodide sektoris. Euroopas tegutseb Couche-Tard oma Circle K märgi all, olles juhtivaid tanklapoodide operaatoreid ja autokütuse jaemüüjaid Skandinaaviamaades, Iirimaal ja Balti riikides. Samas on ettevõte hästi esindatud ka Poolas ja Venemaal.

2. Käesoleva poliitika ulatus
Meie veebisaidid ja üksikisikutele mõeldud avalikud nutitelefoni rakendused on kättesaadavad Euroopa riikides, kus tegutseme. Käesolev poliitika kirjeldab, kuidas me töötleme isikuandmeid nende üldiste veebiteenuste, nagu veebisaidid ja rakendused, korral.

Meie veebisaitide ja nutitelefoni rakendustega lingitud teatavate teenuste ja veebisaitide kohta kehtivad eritingimused ja privaatsuspoliitikad, mida saate vaadata ja millega saate nõustuda, kui otsustate vastavat teenust või veebisaiti kasutada. Isikuandmeid, mida kogutakse ja kasutatakse meie autenditud veebiteenuste, nagu lojaalsusprogramm EXTRA Club ja Circle K ID, korral, töödeldakse nii nagu kirjeldatud EXTRA Clubi ja Circle K ID tingimustes. Kõik meie privaatsuspoliitikad ja tingimused leiate siit:

Norra: www.circlek.no/betingelser
Rootsi: www.circlek.se/villkor
Taani: www.circlek.dk
Poola: www.circlek.pl/regulaminextraclub
Eesti: www.circlek.ee/extratingimused
Leedu: www.circlek.lt/extrasalygos
Läti: www.circlek.lv/EXTRA_noteikumi

Kõik iframe`id või edasisuunamised järgivad meie privaatsuspoliitikat, välja arvatud siis, kui on teisiti märgitud.

Kui oleme esindatud kolmanda poole pakutavates teenustes ja ühismeedia kanalites (nagu Facebook), kehtivad nende kohta vastavate teenuste privaatsuspoliitikad.

3. Kuidas andmeid kogutakse
a. Üldiste veebiteenuste kasutamisel kogutavad andmed. Kogume teavet, nagu nimi, meiliaadress ja telefoninumber, mida kasutaja saadab meile aktiivselt meie veebisaitide, rakenduste ja teenuste kaudu. Kogume ka andmeid selle kohta, kuidas kasutajad meie veebisaitide ja rakendustega suhtlevad. Peale selle kogume teavet Teie arvutist või seadmest, nagu näiteks IP-aadress, Teie kasutatav veebilehitseja ja keeleseaded. Neid andmeid kogutakse mitmesuguste teenuste abil, nagu näiteks Google Analytics Solutions. Teie nõusolekul võimaldavad rakendused teil kasutada kohapõhiseid teenuseid, näiteks leida lähim Circle K tankla või jälgida Teie asukohta ja saata Teile autonoomseid teateid (push notifications).

b. Üldiste veebiteenuste andmete kasutamine. Kasutaja poolt meile aktiivselt saadetavat teavet (näiteks nimi, meiliaadress, telefoninumber) kasutatakse näiteks kasutajaga ühenduse võtmiseks. Andmed selle kohta, kuidas kasutaja meie veebisaite ja rakendusi kasutab, kasutatakse statistilistel eesmärkidel meie veebisaitide ja rakenduste parandamiseks ja kliendile kohandatud sisu kuvamiseks.

c. Kolmanda poole teenused. Veebisaidid ja rakendused kasutavad teenuseid, näiteks nagu Google Analytics Solutions, et jälgida kasutaja suhtlust. Kasutame Google`i, Facebooki ja teiste kolmandate poolte teenuseid kogumaks anonüümseid andmeid, mida kasutame asjakohasema reklaami levitamiseks.

d. Küpsised ja koondatud või anonüümsed andmed. Kasutame küpsiseid oma veebisaitidel ja teenuste pakkumisel mitmel viisil, kus tuvastame kasutaja anonüümse indiviidina. Küpsised aitavad meil Teile pakutavaid teenuseid parandada, näiteks nii, et Teil pole vaja juba varem esitatud andmeid uuesti sisestada. Küpsised aitavad meil ka registreerida lehel käijate arvu ja annavad statistilisi andmeid ja teavet, kuidas kasutajad suhtlevad Circle K teenustega. Kasutame statistilisi andmeid oma veebisaitide, rakenduste ja teenuste parandamiseks ning pakume kliendile reklaami kaudu temale kohandatud sisu. Oma rakendustes kasutame iOSi puhul vahendit Identifier for Advertising (IDFA) ja Androidi puhul Google Advertising ID (AAID). Kogu informatsioon kogutakse anonüümselt, mis tähendab, et me ei saa siduda andmeid ühe konkreetse kasutajaga või tuvastada kasutajat meie autenditavate veebiteenuste kaudu.

4. Teie õigused ja teie valik
Teil on õigus taotleda juurdepääsu teabele, mida me Teie kohta säilitame. Enne seesuguse teabe andmist peame veenduma Teie isikusamasuses. Kui soovite küsida juurdepääsu oma andmetele, võtke palun ühendust klienditeenindusega siin.

Kui veebi sirvides eelistate, et Teie isikuandmeid meie veebisaidile tulles ei töödeldaks, soovitame Teil aktiveerida oma veebilehitseja privaatse sirvimise (private browsing) funktsiooni. Kui kasutate meie rakendust, saate selle oma nutitelefonist kustutada (meie rakenduse kasutamisel nõustute meie privaatsuspoliitikaga).

5. Poliitika uuendamine
Me võime käesolevat poliitikat aeg-ajalt uuendada. Meie veebisaidil käijatele on uuendatud poliitika alati veebisaidil kättesaadav. Rakenduse kasutajatele on uuendatud poliitika alati kättesaadav App Store`is või Google Plays.

6. Lahtiütlemine ja muud tingimused
Circle K pakub Teile neid teenuseid tasuta ilma igasuguse garantiita. Circle K võib otsustada sulgeda ja/või lõpetada mõne teenuse pakkumine igal ajal, millest võimaluse korral antakse teada 30 päeva ette. Sellekohane teade postitatakse Circle K veebisaidile.
Circle K tegevust Euroopas juhitakse Oslost (Norra) ning Circle K AS korraldab oma tegevust ja isikuandmete töötlemist Norra õiguse järgi. Erinevates riikides tegutsevad tütarettevõtted täidavad vastava asukohariigi seadusi.

Sule

Muuda keel