Image
Mootorikütused
Image
Mootorikütused
KÜTUSED

Circle K mootorikütused

Sõida rohkem. Kuni 3%.

Inimesed mõtlevad üha rohkem keskkonna peale ja otsivad võimalusi kulude kokkuhoiuks. Sarnaselt autotootjatele otsivad ka kütuseettevõtted võimalusi kulude vähendamiseks. Seepärast oleme arendanud välja mootorikütuse miles®, mis võimaldab vähendada kütusekulu bensiinil kuni 3% ja diislikütusel kuni 2%.

Igas Circle K miles® kütuseliitris on 10% taastuvatest toorainetest toodetud keskkonnasõbralikumaid kütuseid. Seda kütust kasutades annad Sina oma panuse puhtamasse tulevikku.

Image
98 milesPLUS

Bensiin

Auto mootori tõrgeteta tööks on vajalik kvaliteetne kütus. Circle K-s müüdavad mootoribensiinid on läbinud mitmeastmelise kontrolli kõigis tootmise- ning tarneetappides ja vastavad Eesti Vabariigis kehtivale kvaliteedistandardile EVS-EN 228.
Image
Diisel

Diisel

Pakume oma klientidele kvaliteetset diislikütust. Circle K-s müüdavad diislikütused on läbinud mitmeastmelise kontrolli kõigis tootmise- ning tarneetappides ja vastavad Eesti Vabariigis kehtivale kvaliteedistandardile EVS-EN 590.
Image
Biokütus

Biokütus

Biokütuste tarnekohustus tuleneb Euroopa Parlamendi ja direktiivi määrusest nr 2009/28/EÜ - aastaks 2020 peab iga liikmesriik tagama, et tarnitavas transportkütuses moodustaks biokütus vähemalt 10% energiamahu järgi.