Image
10% puhtam kütus
Image
10% puhtam kütus

10% puhtam kütus, sõidad kuni 3% rohkem

miles® näitab meie pühendumust pakkuda klientidele parima kvaliteediga mootorikütust. Igas Circle K miles® kütuseliitris on 10% taastuvatest toorainetest toodetud keskkonnasõbralikumaid kütuseid. Seda kütust kasutades annad Sina oma panuse puhtamasse tulevikku.

miles® kaubamärgi all me jätkame kütuste arendamist, et saavutada väiksem kütusekulu ja parem mootori töökindlus. miles® mitte ainult ei vii sind punktist A punkti B, vaid sama kütusekogusega saad sõita rohkem kilomeetreid. Lisaks vähendavad kütuselisandiga rikastatud mootorikütused auto poolt väljastavate heitgaaside kogust.

Vastutustundliku ettevõttena panustab Circle K koostöös oma partnerite ja klientidega nii biokütuste kasutuselevõttu kui ka CO2 jalajälje vähendamisesse, millega täidame Eesti Vabariigis kehtestatud nõudeid ja regulatsioone kliimaneutraalsuse saavutamiseks. 

Nimi „miles“ ulatub tagasi aastasse 1922, kui Norras hakkas esimene tänase Circle K müügipunkt müüma ja reklaamima oma premium mootoribensiini nimega „MIL“.
 

Image
98 milesPLUS

Bensiin

Auto mootori tõrgeteta tööks on vajalik kvaliteetne kütus. Circle K-s müüdavad mootoribensiinid on läbinud mitmeastmelise kontrolli kõigis tootmise- ning tarneetappides ja vastavad Eesti Vabariigis kehtivale kvaliteedistandardile EVS-EN 228.

Image
Diisel

Diisel

Pakume oma klientidele kvaliteetset diislikütust. Circle K-s müüdavad diislikütused on läbinud mitmeastmelise kontrolli kõigis tootmise- ning tarneetappides ja vastavad Eesti Vabariigis kehtivale kvaliteedistandardile EVS-EN 590.

Image
Biokütus

Biokütus

Biokütuste tarnekohustus tuleneb Euroopa Parlamendi ja direktiivi määrusest nr 2009/28/EÜ - aastaks 2020 peab iga liikmesriik tagama, et tarnitavas transportkütuses moodustaks biokütus vähemalt 10% energiamahu järgi.