Image
Kraabi ja võida mobiilimäng
Image
Kraabi ja võida mobiilimäng

Mobiilimäng "Kraabi&Võida"

Muuda oma suvi mänguliseks ja põnevaks mängides Circle K suvist mobiilimängu "Kraabi&Võida"! Anname ära iga päev tuhandeid auhindu.

Kraabi&Võida

Liitu Circle K EXTRA lojaalsusklientide perega ja mängi kaks korda päevas "Kraabi&Võida" mobiilimängu. Mängu mängimiseks laadi alla Circle K mobiilirakendus ja logi sisse oma Circle K EXTRA kontoga. Selleks, et magusaid auhindu võita, tuleb Sul mängus kokku koguda ühelt mänguväljalt kolm ühesugust toodet. Oma auhinda on Sul võimalik lunastada alates võidu hetkest 3 päeva jooksul.

Võidetud auhinda on Sul võimalik ka edasi kinkida! Selleks tuleb mängu rahakotis klõpsata rohelisele ikoonile, et saata auhind sõbrale. Kui olete klikkinud “JAGAN“ nupule, tuleb auhinna saatmiseks sisestada sõbra telefoninumber.Iga auhinda saab jagada ainult ühe inimesega. Sõber, kes saab Sinult auhinna, peab selle lunastamiseks teenindusjaamas olema registreeritud Circle K EXTRA lojaalsusprogrammi liikmeks.

Soovime Sulle edukat kraapimist ning kuhjaga võiduõnne!

Lisamäng "Valluta mägi" ehk sõidumäng

Kui kraapimised on kraabitud, siis saad asuda mängima lisamängu "Valluta mägi". Mängu käigus on võimalik koguda mängumünte, mida saab kasutada virtuaalpoes. Mängu eesmärk on läbida pikim vahemaa ilma oma sõidukit ümber ajamata. Lisaks on võimalik mängida ka niisama lõbu pärast, siis ei kogu enam münte, vaid punkte kõrgeima tulemuse saamise jaoks edetabelis.

Põnevad karakterid

Läbi mängu saadab Sind karakter, mis on just Sinu moodi! Vali omale karakter, pane talle äge nimi ning kanna tema eest hoolt. Oma karakterit saad tuunida ja tema eest hoolitseda mängus olevate müntide eest. Mündid võimaldavad Sul mängupoest osta oma karakterile uusi kostüüme, snäkke ja jooke, et saaksid teda õnnelikuna hoida.
Iga päev, kui logid mängu sisse, on sul võimalik teenida 10 münti. Samuti annavad mündid Sulle võimaluse osta lisa "Kraabi&Võida" mängukordi.

NB! Mängu saad siseneda äpis läbi esilehel kuvatava bänneri.

Image
CK app

Lae alla Circle K äpp

Siit saad kiirelt ja mugavalt alla laadida Circle K äpi.

Image
EXTRA

Hakka EXTRA lojaalsuskliendiks

EXTRA lojaalsuskliendid saavad mängida ühe lisamängu päevas ja lisaks saavad osa paljudest teistest headest pakkumistest.

Kampaania reeglid leiad: