Image
Topelt soodne kütus!
Image
Topelt soodustus

Topelt soodne kütus

Sissejuhatus siossejuhatus sissejuhatus
Image

Kogu suvekampaania templeid ja võida auhindu. Circle K joogipudel on templite kogumise eest garanteeritud - kogu omalt poolt 10 templit ning joogipudel ongi Sinu. Lisaks saad templikaardiga osaleda peaauhinna loosis, milleks on Hyundai KONA päriseks. Osalejakaardi saad teenindusjaamast. Asu seiklema ja templeid koguma!

Templi annab vähemalt 5€ poeost või vähemalt 25 liitrit tankimine. Ühes päevas saab osalejakaardile koguda maksimaalselt 2 templit. Kampaania kestab 20.05-02.09.2020.

Kampaania reeglitega saab tutvuda siin:

errteerr rgwrg
rf rfwrf
rfwf rgrwg
fwr wfwr

 

Teen lingi

siia

95 98
väiksem kiirendus suurem kiirendus

 

Image
Heateo kohvitops

Madli

Auto mootori tõrgeteta tööks on vajalik kvaliteetne kütus. Circle K-s müüdavad mootoribensiinid on läbinud mitmeastmelise kontrolli kõigis tootmise- ning tarneetappides ja vastavad Eesti Vabariigis kehtivale kvaliteedistandardile EVS-EN 228.

Image
Avameelselt kütusehinnast

Anneken

Pakume oma klientidele kvaliteetset diislikütust. Circle K-s müüdavad diislikütused on läbinud mitmeastmelise kontrolli kõigis tootmise- ning tarneetappides ja vastavad Eesti Vabariigis kehtivale kvaliteedistandardile EVS-EN 590.

Image
eetika

Signe

Biokütuste tarnekohustus tuleneb Euroopa Parlamendi ja direktiivi määrusest nr 2009/28/EÜ - aastaks 2020 peab iga liikmesriik tagama, et tarnitavas transportkütuses moodustaks biokütus vähemalt 10% energiamahu järgi.