Kvaliteetne kütus, sõida kuni 3% rohkem

miles® näitab meie pühendumust pakkuda klientidele parima kvaliteediga mootorikütust.

miles® kaubamärgi all me jätkame kütuste arendamist, et saavutada väiksem kütusekulu ja parem mootori töökindlus. miles® mitte ainult ei vii sind punktist A punkti B, vaid sama kütusekogusega saad sõita rohkem kilomeetreid. Lisaks vähendavad kütuselisandiga rikastatud mootorikütused auto poolt väljastavate heitgaaside kogust.

Vastutustundliku ettevõttena panustab Circle K koostöös oma partnerite ja klientidega taastuvenergia osakaalu suurendamisesse, alternatiivkütuste kasutuselevõttu kui ka CO2 jalajälje vähendamisesse läbi elektrisõidukite laadimistaristu arendamise, rohelise elektri ning parafiinse diislikütuse kasutamise. Nende tegevustega täidame Eesti Vabariigis kehtestatud nõudeid ja regulatsioone kliimaneutraalsuse saavutamiseks.

Tankides Circle K-s saad olla kindel, et tangid kvaliteetset mootorikütust, mis on pärit Euroopast ning toornafta on Põhjamere või Araabiamaade päritolu.

Nimi „miles“ ulatub tagasi aastasse 1922, kui Norras hakkas esimene tänase Circle K müügipunkt müüma ja reklaamima oma premium mootoribensiini nimega „MIL“.

Image
b

Bensiin

Auto mootori tõrgeteta tööks on vajalik kvaliteetne kütus. Circle K-s müüdavad mootoribensiinid on läbinud mitmeastmelise kontrolli kõigis tootmise- ning tarneetappides ja vastavad Eesti Vabariigis kehtivale kvaliteedistandardile EVS-EN 228.

Image
d

Diisel

Pakume oma klientidele kvaliteetset mootorikütust miles® D, mis on Circle K diislikütus oma tuntud headuses.
miles® D on Circle K diislikütus, mida on täiendatud unikaalse mootorit puhastava lisaainega.

Image
bb

Biokütus

Biokütuste tarnekohustus tuleneb Euroopa Parlamendi ja direktiivi määrusest nr 2009/28/EÜ - aastaks 2020 peab iga liikmesriik tagama, et tarnitavas transportkütuses moodustaks biokütus vähemalt 10 protsenti energiamahu järgi.