Image
Kingitud elu
Image
Kingitud elu

Kingitud Elu – Kingime koos aega

Tee head ostes oma lemmikkohv Circle K-s - vali erikujundusega M-suuruses tops või lisa oma annetus kuuma joogi ostul ja annetame üheskoos Vähiravifondile Kingitud Elu.

Juba mitu aastat kingib Circle K koos oma heade klientidega koostöös Vähiravifondi Kingitud Elu abivajajatele väärtuslikku aega. Selleks, et head teha ei pea olema superkangelane, tule lihtsalt Circle K täisteenindusjaama ja vali meelepärane kuumjook. Annetamiseks vali kas M-suuruses erikujundusega tops või kui kasutad enda tassi või valid L või XL joogi, ütle kassas lihtsal, et Kingin Elu. Kassas lisab teenindaja eritopsi või märksõna kasutamisel Sinu kuuma joogi hinnale 10 senti, millele meie omalt poolt lisame veel 10 senti ning üheskoos annetamegi 20 senti Vähiravifondile Kingitud Elu. 

Erikujundusega topsid on saadaval ainult M-suuruses. Juhul, kui soovid L või XL-suuruses kuuma jooki, siis vali L või XL-suuruses tavatops ning ütle kassas tasudes, et sooviksid Kinkida Elu. Kui armastad kasutada oma lemmiktassi või termostassi, siis sama Kingin Elu märksõna lisab sinu arvele 10 senti ja meie lisame 10 senti.