Küpsised Circlek.ee veebilehel 

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis saadetakse meie veebilehe külastamise ajal sinu arvutisse. Need teevad sinu veebikogemuse lihtsamaks, sest salvestavad lehitsemisinfot. Küpsised aitavad meil parandada nii oma veebilehte kui ka sinu kasutajakogemust.

Küpsiseid kasutatakse erinevatel Circle K Eesti lehtedel erinevate funktsioonidega, näiteks lubavad need sul efektiivselt erinevate lehekülgede vahel navigeerida, samal ajal sinu eelistusi salvestades ja üldiselt sinu kogemust meie veebilehel parandada. Et vaadata üle kogu meie privaatsuspoliitika, mis kehtib kõigile circlek.ee klientidele, loe palun meie privaatsuspoliitika dokumenti.

Kasutajaleping

Meie lehel püsimisega annad nõusoleku küpsiseid kasutada (välja arvatud juhul, kui oled seadistanud oma veebilehitseja nii, et see küpsiseid ei aktsepteeri). Juhul, kui sa ei soovi veebilehel küpsiste kasutamist lubada, võid selle oma veebilehitseja seadete alt blokeerida või kasutada privaatse lehitsemise võimalusi. Kui valid võimaluse mitte meie küpsiste saamist lubada, ei saa me lubada, et kõik meie veebilehe funktsioonid toimivad nii nagu plaanitud.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab sinu arvutisse või nutiseadmesse, kui veebilehte külastad. See lubab lehel meeles pidada sinu tegevusi ja eelistusi (näiteks keel, kirjastiili suurus ja muud vaate-eelistused), et sa ei peaks neid iga kord uuesti seadistama, kui lehele satud või portaalis ühelt lehelt teisele liigud.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Küpsiste kasutamist veebilehel kirjeldatakse allpool.

Funktsionaalsus

Circlek.ee veebileht põhineb serverite kogumil, mida nimetatakse "farmiks". Erinevuseks vaid ühe serveri kasutamisega on, et see lahendus tagab veebilehe parema ja stabiilsema toimimise. Kui veebilehte kasutad, lubab küpsiste kasutamine süsteemil otsustada, kuidas esitleda lehekülge sulle kõige mõistlikumal moel ning töömahtu erinevate serverite vahel võrdselt jagada.

Analüütika

Circlek.ee kasutab veebilehe liikluse analüüsimiseks Google Analytics programmi. Selle andmed aitavad meil aru saada lehe kasutajate käitumisest ning oma lehte paremaks teha. See tarkvara kasutab suurt hulka küpsiseid, et aidata meil teada saada, kas külastajad on ka varem veebilehel käinud. Kui sinu arvutis on sellised küpsised olemas, siis annab sinu veebilehitseja meile sellest teada; kui sul neid veel ei ole, siis pakutakse neid sinu veebilehitsejale. Nii saame teada oma individuaalsete külastajate arvu ning selle, kui tihti nad meie lehte külastavad. Neid küpsiseid kasutatakse vaid statistilisel eesmärgil ning nende abil ei saa individuaalseid külastajaid identifitseerida.

Teised küpsised

Circlek.ee kasutab kolmandate osapoolte jälgimis- ja reklaamiküpsiseid, näiteks Youtube, Facebook, Google Analytics ja Adform. Kolmandate osapoolte küpsised on need, mis on üles seatud teiste lehekülgede poolt, mis ei ole need, millel sa parajasti asud. Näiteks võib mõnel circlek.ee lehel olla Facebooki "meeldib" nupp. See "meeldib" nupp saadab sinu veebilehitsejale küpsise, mida Facebook saab lugeda. Seda nimetataksegi kolmanda osapoole küpsiseks. See, kuidas kogutud andmeid kasutatakse, sõltub juriidilise isiku privaatsuspoliitikast, mis on nähtaval vastavate osapoolte veebilehtedel. Circle K soovitab eraldi tutvuda ka kolmandate osapoolte privaatsuspoliitikaga.

Mõned kolmandate osapoolte küpsised, näiteks Adformi omad, võivad luua ka unikaalsete numbritega küpsiseid, mis tuvastavad kasutaja veebilehitseja ning annavad võimaluse jälgida reklaamimeetrikat, näiteks nupuvajutusi. See lubab kirjastajatel pakkuda reklaame, mis on seotud kasutaja huvidega ning on talle suurema tõenäosusega olulised.

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Sa saad küpsiseid vastavalt enda soovidele kontrollida ja/või kustutada. Võid küpsised ka keelata, kuid seda tehes on võimalus, et kõik lehe funktsioonid ei toimi nii nagu peaksid. Võid kõik oma arvutis juba olemas olevad küpsised kustutada ning enamikku veebilehitsejaid on võimalik seadistada neid mitte vastu võtma. Erinevad veebilehitsejad pakuvad erinevaid võimalusi küpsiste haldamiseks.

Kuidas ma küpsised välja lülitan?

Kui keeldud küpsistest, saad need veebilehitseja turvaseadete alt välja lülitada. Kuid kui sa seda teed, võib juhtuda, et teatud teenuseid ja võimalusi ei saa kasutada.

Rohkem infot selle kohta, kuidas küpsiste haldamist korraldada, võib enamiku kõige populaarsemate veebilehitsejate jaoks leida siit:

Chrome
Firefox
Internet Explorer
Safari
iOS

Kui soovid küpsiste kohta veel infot, vaata siia: www.aboutcookies.org
 

Sule

Muuda keel