Circle K äpp pakub võimalust tasuda kütuse eest automaat- ja täisteenindusjaamades kasutades selleks ainult mobiiltelefoni

Makse teostamiseks tuleb oma telefoni laadida Circle K äpp Google Play või App Store poest ning lisada seal maksevahendiks Visa või MasterCard pangakaart.

Kuidas tasuda kütuse eest oma mobiiltelefoniga?

Alusta Circle K äpi allalaadimisest ning luba äpil kasutada oma asukohta - äpp võimaldab mobiilimakset kasutada vaid siis, kui Sa oled automaat- või täisteenindusjaamas kohapeal. Logi sisse ka oma EXTRA kontole, sest vaid siis rakendub Sinu kütusesoodustus ka mobiiliga makstes.

1. Ava jaamade vaade äpis ning kontrolli, et oled äpi sõnul õiges jaamas.

2. Vali "Kütus" ning leia kütusepumbalt õige number - siis tasud Sa äpi kaudu ka just enda kütuse eest, mitte kellegi teise.

3. Järgmisena kas lisa oma pangakaart või kui oled seda juba teinud, saad koheselt jätkata maksega, vajutades "Kinnita makse".

4. Kui äpp on maksega valmis, kuvatakse kirjad "Pump nr X on valmis" ning "Alusta tankimisega". Nüüd võidki püstoli paaki panna ning sobivat kütust tankida!

5. Peale tankimist pane püstol oma kohale tagasi ning äpp kuvab Sulle tehingu andmed. Soovi korral saad kviitungi kohe endale ka nutiseadmesse salvestada. Head teed!

Küsimuste korral saad tutvuda ka KKK'ga, laadides alla alloleva faili:

Circle K äpi saab tasuta alla laadida nii App Store'ist kui ka Google Play'st siit:

APP STORE 

GOOGLE PLAY 

 

Image
Äpimakse