milesPLUS® 95

Circle K premium kütuseid rikastatakse lisaainetega, et parandada mootori võimsust ja vähendada kütusekulu. milesPLUS® on kvaliteetne kütus, mis puhastab ja kaitseb Sinu auto mootorit.

95 milesPLUS

Lisaained aitavad vältida sadestiste teket sisselaskeklappidele ja aitavad neilt olemasoleva sadestise eemaldada. Samas hoiavad puhtana pihustid ja/või karburaatori ning kaitsevad kütusepaaki ja toitesüsteemi korrosiooni ning jäätumise eest. Toimub mootori puhastamine, mootori parem külmkäivitus, mootoriõli paksenemise takistamine ja mootori eluea pikendamine.
Tänu täiendatud puhastavale ja määrivale toimele on mootori liikuvate osade vahel vähem hõõrdumist, mis tähendab, et vähem energiat kulub hõõrdetakistuse ületamiseks. Tulemuseks on vähenenud kütusekulu ja suurenenud võimsus. Mootor töötab justkui uus.

Mootoribensiin milesPLUS® 95:

  • vähendab kütusekulu kuni 3%*
  • vähendab heitgaaside kogust
  • parandab mootori töökindlust
  • puhastab ja kaitseb auto mootorit
  • taastab ja säilitab auto mootori võimsuse
  • tagab auto mootori efektiivse töö
*miles® mootoribensiini võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta mootoribensiiniga. Testimine vastas ELi ja valdkonnastandardi nõuetele ning testi tulemust kinnitas sõltumatu kolmas osapool. Läbisõidu tegelik suurenemine võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, sõidutingimustest ja sõidustiilist. Efekt saavutatakse toote regulaarsel kasutamisel.

Kõik Eesti Circle K teenindusjaamades müüdavad mootoribensiinid vastavad EV standardile EVS-EN 228:2012.

Alates 05/2019 pakub Circle K 95 E10 mootoribensiini, mis sisaldab mahuliselt 10% etanooli.

milesPLUS

Kütuselisandite kohta saab rohkem infot allolevast videost. 

Tutvu tootelehtede ja ohutuskaartidega

  • Kui tangid kogemata valet tüüpi kütust, siis ära sõitu alusta, sest see võib mootorit kahjustada. Pöördu spetsialistide poole, kes aitavad auto kütusepaagi tühjendada.
  • Pea meeles: mitte kunagi ära kasuta madalama oktaanarvuga bensiini kui autotootja on ette näinud
  • *miles® mootoribensiini võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta mootoribensiiniga. Testimine vastas ELi ja valdkonnastandardi nõuetele ning testi tulemust kinnitas sõltumatu kolmas osapool. Läbisõidu tegelik suurenemine võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, sõidutingimustest ja sõidustiilist. Efekt saavutatakse toote regulaarsel kasutamisel.
Kõik Eesti Circle K teenindusjaamades müüdavad mootoribensiinid vastavad EV standardile EVS-EN 228:2012.

Sule

Muuda keel