miles® 95

miles® mootorikütuste lisandid parandavad mootori tööd, mille tulemusena väheneb kütusekulu kuni 3%. miles® kütuse igas liitris on 10% bioetanooli, mis põleb puhtamalt ja koormab keskkonda vähem.

miles 95

miles® mitte ainult ei vii sind punktist A punkti B, vaid sama kütusekogusega saad sõita rohkem kilomeetreid. Lisaks vähendavad kütuselisandiga rikastatud mootorikütused auto poolt väljastavate heitgaaside kogust. Oluline on meeles pidada, et kütusekulu ja läbisõidu suurenemine sõltub lisaks ka sõidukist, sõidu- ja ilmastikutingimustest ning sõidustiilist.

Kui Sul on kahtlusi, millist tüüpi bensiini kasutada, on mootoribensiin oktaaniarvuga 95 enamasti kõige turvalisem valik ning valdavas osas Euroopast ka nn standardbensiin.

Mootoribensiin miles® 95:

  • vähendab kütusekulu kuni 3%*
  • vähendab heitgaaside kogust
  • parandab mootori töökindlust
*miles® mootoribensiini võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta mootoribensiiniga. Testimine vastas ELi ja valdkonnastandardi nõuetele ning testi tulemust kinnitas sõltumatu kolmas osapool. Läbisõidu tegelik suurenemine võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, sõidutingimustest ja sõidustiilist. Efekt saavutatakse toote regulaarsel kasutamisel.

Kõik Eesti Circle K teenindusjaamades müüdavad mootoribensiinid vastavad EV standardile
EVS-EN 228:2012+A1:2017 

Alates 05/2019 pakub Circle K 95 E10 mootoribensiini, mis sisaldab mahuliselt 10% etanooli.

miles

Kütuselisandite kohta saab rohkem infot allolevast videost. 

Tutvu tootelehtede ja ohutuskaartidega

  • Kui tangid kogemata valet tüüpi kütust, siis ära sõitu alusta, sest see võib mootorit kahjustada. Pöördu spetsialistide poole, kes aitavad auto kütusepaagi tühjendada.
  • Pea meeles: mitte kunagi ära kasuta madalama oktaanarvuga bensiini kui autotootja on ette näinud
  • *miles® mootoribensiini võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta mootoribensiiniga. Testimine vastas ELi ja valdkonnastandardi nõuetele ning testi tulemust kinnitas sõltumatu kolmas osapool. Läbisõidu tegelik suurenemine võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, sõidutingimustest ja sõidustiilist. Efekt saavutatakse toote regulaarsel kasutamisel.
Kõik Eesti Circle K teenindusjaamades müüdavad mootoribensiinid vastavad EV standardile EVS-EN 228:2012.

Sule

Muuda keel