Parimad pagaritooted otse ahjust

Igal varahommikul ootavad Sind ahjust tulnud värsked saiakesed. Võta omal valikul kolm saiakest ja maksa ainult kahe eest! 

Sinu päeva teevad paremaks hea kohv ja maitsvad pagaritooted Circle K teenindusjaamast. Iga päev küpsetatakse meie jaamades kohapeal 8–10 erinevat pagaritoodet. Valikus on senised klientide lemmikud pekaanipähkli- ja kohupiimsaiake ning erinevad croissant'id. Värskendame oma sortimenti pidevalt uute maitsvate toodetega. Mõnus amps kuuma kohvi kõrvale!

Magusad saiakesed

MINI küpsetised

MINI küpsetiste valikus on palju maitsvaid tooteid ja valik täieneb pidevalt. Saiakesed on ideaalsed magusad ampsud kohvi kõrvale. Küpsetisi on mõnus osta mitu, et neid heade sõpradega jagada. 

Soolased pirukad

MIDI küpsetised

MIDI sortimendis on nii magusaid kui ka soolaseid küpsetisi. Klassikalistest maitsetest on valikus viineri- ja lihapirukas. Tooted on valmistatud pärmi-lehttaignast ja küpsetatud meie teenindusjaamas kohapeal. Parimad otse ahjust ja soojana!

Suured küpsetised

MAXI küpsetised

MAXI küpsetiste tootevalikus on samuti magusaid ja soolaseid tooteid. Näiteks on klientide püsiv lemmik juusturull ning magusad hitid on vaniljetasku ja kaneelirull. Ostes rohkem, saad soodsamalt!

Sule

Muuda keel