Värsked salatid ja võilevad

Võileivavalikus leiab klientide pikaaegsed lemmikud ja iga paari kuu tagant üllatame mõne uue maitsega. Uued maitsed ootavad Sind!   

Meie võileibades ja salatites kasutatavad koostisained on valitud parimate tootjate tootevalikust ning pandud kokku nii, et nad aitaksid hoida Sinu toitumise tasakaalus ja annaks kiirel päeval jõudu. Võileibade tootearenduses teeme koostööd Lunden Food-iga, kellega koos otsime aina uusi maitseelamusi. Meie sortimendist leiad Sa täidetud baguette, kolmikvõileibu, rukkileivaga Rännumehe võileibu. Populaarsed on ka meie unikaalsed Lapi leiva võileivad. 

Salativalikust leiad klassikalise Caesari salati, mida on mugav kaasa võtta või ka kohapeal tarbida. Lisaks oleme uuendanud väikeste salatite sortimendi – pastasalat, kartulisalat ja kasukas. Muutsime kõikide salatite sisu veelgi maitsvamaks ja pakendid mugavamaks. Meie salatid ei ole pakendatud gaasikeskkonda. 

Toitumisalane teave võileibadel ja salatitel

Tootepakenditel kasutame GDA märgisüsteemi. Selle abil on Sul võimalik saada kiire ülevaade antud toidus olevate kalorite, suhkrute, rasvade, küllastunud rasvhapete ja soola päevastest soovitatavatest kogustest (GDA) tabeli kujul. 
 

Sule

Muuda keel