Kõrge kvaliteediga, kiire ja mugav

Meie juures saad autot pesta kiirelt ning mugavalt. Pakume autopesu teenust 27 teenindusjaamas üle Eesti, mis on avatud ööpäevaringselt, et saaksid oma autot pesta, siis, kui Sinul on aega. EXTRA Club liikmetele on pesu hinnad alati 15% soodsamad.

Säästate veel rohkem aega!
Lisaks poele saab autopesu eest tasuda ka pesula ukse kõrval makseautomaadis või tankuris, samal ajal kui maksate kütuse eest.

Endiselt õrn, kuid veel tõhusam!
Tänu uuele tehnoloogiale ja innovaatilistele kemikaalidele on täiustunud meie pesuprogrammid. Autopesu on seega endiselt õrn, aga veel tõhusam.

Pehmed harjad!
Autot pestakse uudsete vahtharjadega, mis on pehmemad kui eelmise põlvkonna omad ja toimivad veel tõhusamalt. Uued pehmed harjad ei põhjusta kriimustusi ning annavad poleerimisel kauni läike.

Innovaatilised keskkonnasõbralikud kemikaalid!
Autopesulas on kasutusel uus RainTecs autovaha, mis hoiab eemal vihmavee, kaitseb auto keret ja annab auto pinnale veel suurema läike. Pesuprogramm, mis hõlmab kaitsevahaga töötlemist, tagab vihma ajal parema nähtavuse ning tõhusa kaitse keskkonnamõjude vastu.

Hooajale vastav autopesu!
ShineTecs taastaval vahal on mikrokriime täitev efekt. Valides Super Hooajapesu, siis selles sisalduv püsivaha kaitse täidab auto kerel olevad mikropraod ning loob pikaajalise kaitsekihi. Regulaarsel kasutamisel tagab see vaha püsiva kaitse. 
Rehviläige annab auto rehvidele kauni läike, aga samuti kaitseb neid ja pikendab rehvide eluiga.

Kõik Circle K autopesuprogrammid algavad alati kõrgsurvepesuga, mis eemaldab enne harjade tööd autolt lahtise liiva ja suurema mustuse. Seetõttu ei pea kartma, et abrasiivsed osakesed võivad harjadesse kinni jääda ja autopinda kahjustada. Täiustatud roteeriv kõrgsurveseade kindlustab parima tulemuse rattapesul. Seda täiendab veljeharjadega veljepesu, mis tagab velgede puhtuse ka kodarate vahelt.

Automaatpesula on kõige lihtsam ja kiirem viis oma auto eest hoolitsemiseks. Seda on võimalik kasutada iga päev ja iga kell, keskmise pesu pikkus on 10 minutit. Pesulas on neli pesuprogrammi, mis võimaldab valida sobiva vastavalt oma auto vajadusele – õige pesu garanteerib särava tulemuse! 

Autopesu hinnakiri

Sule

Muuda keel