This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

Alati värskest toorainest

Meie teenindusjaamade toiduvalikust leiad tuntud lemmiktooteid ning ka palju uut ja põnevat. Tule ja naudi toitu, mis on valmistatud asjatundlikult ja hoolega just Sinu maitse-eelistusi silmas pidades.

Üha kiirema elutempo juures on järjest tähtsam, et meie toitumine oleks tervislik ja tasakaalustatud. Oleme miksinud kohaliku köögikunsti paremaid palasid maailmas levinud trendidega ja nii saavutanud hea tasakaalu kohalike maitsete ja tervislikkuse vahel. Tutvustame pidevalt ka uusi kampaaniatooteid, et pakkuda valikusse vaheldust ning üllatada uute ja põnevate maitsetega.

Igapäevane kvaliteedikontroll ja ainult värskematest värskemad toorained tagavad selle, et Sinu kõhu eest hoolitsetakse erilise kuningliku tähelepanuga. Võileivad saabuvad teenindusjaamadesse peaaegu igapäevaselt ning toidu värskuse tagamiseks tarnitakse kogu sortiment õiget temperatuuri säilitades.

Täidame kõhu, kustutame janu ning kindlasti leiab tootevalikust midagi meelepärast magusaks ampsuks. Alati värske einevalik annab Sulle jõudu ja energiat edasi liikumiseks. Oleme mugav ja meeldiv vahepeatus Sinu kiires päevas!