Circle K EXTRA Club - alati saad rohkem!

Circle K EXTRA Clubi lojaalsusprogrammiga liitujatele kehtivad erinevad soodustused. Nende saamiseks tuleb Sul registreerida oma EXTRA Club lojaalsuskaart, mis võib olla kas Partner, Swedbanki, Luminori, LHV, SEB või COOP Panga kaart. Lisaks on teenindusjaamadest võimalik soetada endale spetsiaalne EXTRA Club lojaalsuskaart. Aitame Sul meeles pidada ostude eest saadud vautšereid ja templeid, mida näeb ka iseteenindusveebis. Vautšerit lunastades ei teki kontole uut templit. 

Tule EXTRA Club liikmeks:

LOO KONTO

Image
kütusesoodustus

Kütusesoodustus

miles ja milesPLUS mootorikütused nüüd kõigile Circle K täisteenindus- ja automaatjaamades -2,5 s/l.

Tankides miles kütust, sõidad kuni 3% rohkem. See on umbes 4 senti/liitrilt säästu ning Sinu arvestuslik võit on seega veelgi suurem!

Image
kohvisoodustus

Kohvisoodustus

Ostes Circle K teenindusjaamast 5 kuuma jooki (kohv, kakao, tee), tekib Sinu kontole automaatselt elektrooniline vautšer, mille eest saad 6. joogi tasuta. Arvesse lähevad L ja XL joogid, kusjuures Sa saad ise otsustada, millise kuuma joogi soovid vautšeri eest lunastada.

Image
Autopesusoodustus

Autopesusoodustus

Circle K EXTRA Club kliendina saad iga autopesu põhiprogrammi 15% soodsamalt. Soodustus ei laiene lisateenustele. 

Image
tolmuimejasoodustus

Tolmuimejasoodustus

EXTRA Club kliendile on iga tolmuimeja kasutamine 15% soodsam. Auto puhtaks nii seest kui ka väljast!

Image
kampaaniapakkumised

Erinevad kampaaniapakkumised

Igal kampaaniaperioodil on Circle K EXTRA Club kliendile veel palju sooduspakkumisi ja häid diile. Tule astu teenindusjaamast läbi!