Image
Äpid
Image
Äpid

Circle K rakendused

Tahame, et tankimine ja teenuste kasutamine oleks igale meie kliendile võimalikult kiire ning mugav. Siit leiad meie mobiilirakenduste tutvustused ja alla laadimise info, et muuta oma kliendikogemus Circle K-s veelgi paremaks.
Image
Äpimakse

Circle K äpimakse

Circle K äpimakse on kiire ja mugav lahendus. Äpimakset saad kasutada nii täisteenindus- kui ka automaatjaamades. Lihtsalt laadi rakendus alla, logi sisse oma EXTRA lojaalsuskontoga ja lisa pangakaart makse- ja lojaalsuskaardiks ning oledki valmis äpimakset kasutama.

Numbrimärgimakse

Numbrimärgimakse on uudne ja kontaktivaba makselahendus. Numbrimärgi makset saad kasutada kõikides meie täisteenindusjaamades. Lihtsalt laadi rakendus alla, sisesta oma maksekaart ja auto registreerimisnumber ning oledki valmis tankima. Circle K uue kliendina loo läbi rakenduse endale ka EXTRA lojaalsuskonto. Ainult nii saad osa meie kõigist kampaaniatest!

Laadi rakendus alla siit:

Image
Circle K Pro

Circle K Pro äpimakse

Circle K Pro ärikliendi mobiilimakse on turvalisust ja mugavust hindavale ettevõtjale ja tema töötajatele. Enam ei ole vaja kaasas kanda tülikaid plastikkaarte. Lihtsalt laadi rakendus alla, registreeri iseteeninduses ettevõte ja selle töötajad ning asu kasutama kiiret ärikliendi mobiilimakset.