EETS multifunktsionaalne teemaksuboks

Vene keeles lugemiseks vajuta siia.

Üks teemaksuboks, üks kaart, üks arve

EETS multifunktsionaalne teemaksuboks toimib Austrias, Belgias (k.a Liefkenshoek tunnel), Bulgaarias, Hispaanias, Itaalias, Norras, Poolas (va A1 ja A2, seal saab tasuda Routex kaardiga), Portugalis, Prantsusmaal (v.a Mont Blanc ja Frejus tunnel), Saksamaal, Šveitsis ning Ungaris.

Circle K uus EETS multiboks võimaldab klientidel mugavalt maksta teetasusid vaid ühe teemaksuseadmega ja kuludel silma peal hoida ühe arve ja iseteeninduse abiga.
EETS multiboks aitab autopargi teemaksu kulutusi kontrollida ja vähendada teedemaksu tasumisele kuluvat aega. Kokkuvõttes vähenevad ettevõtte kulud ja kahaneb keerukus.

Image
Kaart

EETS teemaksuboksi haldamine toimub kliendi vastutusel ja boksi kasutus toimub vastavalt boksiga kaasasolevale kasutusjuhendile ja sõiduki tehnilistele andmetele. EETS boksi saab tellida ainult N2, N3, M3 kategooria sõidukitele.

Eestikeelne boksi kasutamise juhis on leitav siit:

 

Eelised

 • Üks lihtne süsteem kõikide Euroopa teemaksude jaoks.
 • Lihtne haldamine – kogu ülevaade kütuse- ja teemaksu kuludest Circle K arvel ja iseteeninduses.
 • Plug & Play võimalus – multiboksi paigaldamine on imelihtne ja kiire ning saadetud juhendi abil saab autojuht multiboksi väga lihtsalt ise paigaldada sõidukile.
 • Alati kõige värskem info – tee- ja sillamakse värskendatakse automaatselt ja käsitsi ei pea autojuht midagi uuendama.
 • Online track & trace funktsionaalsus
 • Teekonna aruandlus
 • Juhi ja autopargi optimeerimine ja omavaheline suhtlus
 • Võimalus muuta sõidukiandmeid lihtsalt.

Telli boks iseteenindusest

Teemaks on riigiti erinevalt reguleeritud ning allolev info annab ülevaate ja juhised, kuidas toimida teemaksu tasumisel. Circle K Eesti AS kaudu on Circle K EUROPE kaardi olemasolul ja piisava üldlimiidi korral võimalik taotleda sõidukitele mugavalt kasutatavaid teemaksubokse.

CO2 LISATASU VÄHENDAMINE SAKSAMAAL, LOE LÄHEMALT SIIT:

Teemaksu info erinevates riikides

 • Tagastamine

  Kui soovite teemaksuteenuse lõpetamist, tuleb boks tagastada tähitult (originaalpakendis või mõnes teises alumiiniumpakendis) vastava riigi teemaksu teenusepakkujale:

  EETS multiboksNorra
  (autoPASS)
  Norra
  (Brobizz)
  Itaalia 
  (Telepass)
  Trafineo / Samsic
  Am Hain 2
  zH Warenannahme
  44789 Bochum
  Germany
  Skyttel AS
  Postboks 6203
  5893 Bergen
  Norway
  Trafineo / Samsic
  Am Hain 2
  zH Warenannahme
  44789 Bochum
  Germany
  Trafineo / Samsic
  Am Hain 2
  zH Warenannahme
  44789 Bochum
  Germany
  Hispaania, Portugal
  Prantsusmaa
  (TISPL)
  Tšehhi
  (MYTO CZ)
  Saksamaa
  (Toll Collect)
  Poola
  (viaBOX)
  Trafineo / Samsic
  Am Hain 2
  zH Warenannahme
  44789 Bochum
  Germany
  Tagastamise kohta leiad info SIITIseseisvalt on teemaksuboksi
  eemaldamine keelatud. Kui soovite boksi kasutamise lõpetada,
  tuleb pöörduda sobivasse
  Toll Collect teeninduspunkti.

  Poola ViaBOX järelmaksuboksi eest saate küsida deposiidi tagastust, rohkem infot leiad SIIT

   

 • EETS multifunktsionaalne teemaksuboks [Austria, Saksamaa, Belgia, Hispaania, Itaalia, Norra, Portugal, Prantsusmaa, Poola

  Circle K pakub oma äriklientidele multifunktsionaalset teemaksuboksi EETS (European Electronic Toll Service), mis asendab järgnevate riikide teemaksubokse:

  Austria Go-Box
  Belgia Viapass
  Prantsusmaa TIS-PL
  Portugal TIS-PL
  Hispaania TIS-PL
  Itaalia Telepass
  Poola Viabox (alates 01.10.21) 

  Saksamaa Toll Collect
  Norra Autopass/Brobizz 
  Šveits HVC teemaksuboks 
  Ungari HU-GO teemaksuboks 

  NB! Norra, Poola, Saksamaa, Šveitsi ja Ungari liitmiseks EETS boksiga, tuleb iseteeninduses boksi tellides või teenuseid muutes antud riigid eraldi valida ja kinnitada.

  EETS teemaksuboksi tellimiseks palume siseneda ärikliendi iseteenindusse ning vormistada tellimus. Tellitud EETS teemaksuboks jõuab Teieni kümne tööpäeva jooksul ja on koheselt kasutusvalmis.

   

  Olemasolevad vanad teemaksuboksid tuleb tagastada teenusepakkujale turvaliselt ja vastavalt lepingus kokkulepitule. Seda tuleks teha topelt-tehingute vältimiseks.
  EETS teemaksuboksi kasutajad saavad ärikliendi iseteeninduses erinevaid seadistusi ise kiirelt ja mugavalt hallata. EETSi kasutus toimub vastavalt boksiga kaasasolevale kasutusjuhendile.

   

  EETS boksi hinnakiri on leitav meie kodulehelt SIIT.

 • Eurovignette - Holland, Luksemburg, Rootsi ja Taani

  Raskeveokid täismassiga üle 12 tonni peavad Eurovignette teemaksupileteid ostma kiirteede ja tasuliste maanteede kasutamiseks Eurovignette riikides (Taani, Luksemburg, Holland ja Rootsi). Routex maksekaart on aktsepteeritud maksevahend www.eurovignettes.eu lehel ning võimalik on osta päeva- ja nädalapileteid. Teemaksupiletit pikemaks perioodiks on võimalik osta ainult läbi Circle K ärikliendi iseteeninduse. Eurovignette riike läbides piisab ühest Eurovignette´st.

 • Teemaks Eestis

  Alates 1. jaanuarist 2018 on Eestis avalikult kasutataval teede võrgustikul üle 3,5t täismassiga veoautodele kohustuslik tasuda teemaksu. Täiendav info: https://teetasu.ee/info
  Circle K maksekaardiga on võimalik tasuda teemaksu eest vaid Häädemeeste teenindusjaamas.

  From 1 January 2018, it is required to pay Road toll (Road User Charge) for all heavy goods vehicles that weigh over 3.5 tonnes and are used on the public road network. Additional information: https://roadtoll.ee/
  Circle K payment cards (including ROUTEX) are accepted for Road User Charge only in Häädemeeste service station.

 • Teemaks Norras

  BroBizz

  Norra teemaksuboks on kohustuslik sõidukitele täismassiga üle 3500 kg. Teemaksuboksi tellimiseks tuleb kliendil täita Brobizz avaldus ning saata ettevõtte juriidilise esindaja poolt digitaalselt allkirjastatult koos sõiduki registreerimistunnistuse koopiaga aadressile klienditeenindus@circlekeurope.com. Teemaksuboksi tellimine võtab aega umbes 1-2 nädalat ja boks saadetakse kliendile tähituna.

   

  Teemaksuboksidega on võimalik tellida ka Norra praamikaarte, mis on seotud teemaksuboksiga. Teemaksutehingute ja praamipiletite arveldamine toimub mugavalt Circle K arve kaudu. Praamikaardiga saate tavahindadest 40% soodustust. 

  Praamikaardi ja/või boksiga kehtivad praamiühendusi saate vaadata SIIT.

  Praamikaardiga on seotud kuutasu vastavalt sõiduki pikkusele:
  klass 1 (sõiduki pikkus 0 – 8 meetrit). Kuutasu 40 NOK´i sõiduki kohta
  klass 2 (sõiduki pikkus 8,01 – 17,50 meetrit). Kuutasu 80 NOK´i sõiduki kohta
  klass 3 (sõiduki pikkus > 17,51 meetrit). Kuutasu 120 NOK´i sõiduki kohta

  Lisandub 40 NOK´i ühekordne kulu praamikaardi ühenduse tekitamise eest.
  Antud hindadele lisandub käibemaks.

  Teemaksuboksi on võimalik kasutada ka Storebælti(hinnad), Svinesundi(hinnad) ja Øresundi(hinnad) sillal. 

  Kui bokse või praamikaarte enam ei kasutata, tuleb need tagastada (boksid originaalpakendis või mõnes teises alumiiniumpakendis) teenusepakkujale. Täpsem info „Tagastamise“ juures.

 • Teemaks Poolas

  Alates 01.10.2021 ei ole enam võimalik Poola teemakse tasuda ViaTOLL teemaksuboksiga.

  Alates 1. oktoobrist on võimalik Poola e-Toll teedevõrgustikul kasutada EETS teemaksuboksi (lisaks Austria, Belgia, Hispaania, Itaalia, Norra, Portugal, Poola A4, Prantsusmaa (v.a Mont Blanc ja Frejus tunnel), Saksamaa, Šveits ning Ungari). EETS boksi saab tellida ärikliendi iseteenindusest. Kuid kui EETS boks on juba olemas, siis tuleb soovi korral Poola iseteeninduses lisateenusena aktiveerida.

  NB! Poola teemaksude muudatus ei puuduta erateid A1, A2 ja A4 – neid on endiselt võimalik tasuda Routex kütusekaardiga.

  ViaBOX teemaksuboksi deposiidi (120PLN) tagastamise kohta täpsema info leiab SIIT

 • Teemaks Saksamaal

  Saksamaal on teemaks kohustuslik sõidukitele täismassiga üle 7500 kg.

  Teemaksu on võimalik tasuda:

  1. Taotledes Circle K kaudu elektroonilist teemaksuboksi EETS.

  2. Toll Collect kodulehel end registreerides ja sisestades soovitud marsruudi. Toll Collect kodulehel registreerides on võimalik ka kliendil endal leping sõlmida, tellida Toll Collect teemaksuboks ja siduda Circle K arvega. Tehingud kajastuvad kokkuvõtvalt Circle K arvel ja detailse väljavõtte saab Toll Collect iseteenindusest.
  NB! Kui soovite lõpetada OBU kasutamise, siis tuleb pöörduda sobivasse teeninduspunkti. Iseseisvalt on teemaksuboksi eemaldamine keelatud.
  Rohkem informatsiooni leiate Toll Collect kodulehelt.

  3. Teemaksupunkti makseterminalis Circle K EUROPE kaarti kasutades. Iga kord tuleb makseterminali käsitsi sisestada andmed firma, veoki ja marsruudi kohta. Tehingud kajastuvad Circle K arvel.

  Juhised, kuidas lisada sõiduki CO2 andmed teemaksu portaalis:

 • Teemaks Sloveenias

  Alates 01. aprillist 2018 on Sloveenias alates 3,5t sõdukitele teemaks kohustuslik. Teemaksu hinnad sõltuvad sõiduki telgede arvust, läbitud kilometraažist ning euro klassist. Teemaksu tasumiseks on vajalik DarsGo teemaksuboks. Teemaksuboksi taotlemiseks tuleb eelregistreerida ettevõte ning sõidukite andmed internetis aadressil https://www.darsgo.si/portal/en/register ning seejärel paigaldada DarsGo teemaksuboks Sloveenias OMVjaamas.
   

  Kindlasti tuleb iseteeninduses registreerides välja printida kinnitus BAR-code-ga „Certificate of Receipt“ ja anda juhile kaasa. Kohapeal saab Routex kaardiga tasuda 10 € administratiivkulu ning seejärel saab siduda teemaksuboksi Circle K kaardiga ning tehingud lähevad Circle K arvele.

  Rohkem infot saab lugeda siit.

 • Teemaks Soomes

  Soomes maksustatavad teed puuduvad.

Loe korduma kippuvaid küsimusi teemaksude kohta SIIT: