EETS multifunktsionaalne teemaksuboks

Vene keeles lugemiseks vajuta siia.

Üks teemaksuboks, üks kaart, üks arve

EETS multifunktsionaalne teemaksuboks toimib 9 riigis: Austria, Saksamaa, Belgia (k.a Liefkenshoek tunnel), Hispaania, Itaalia, Norra, Portugal, Prantsusmaa (v.a Mont Blanc ja Frejus tunnel), Poola A4 kiirtee Krakow-Katowice vaheline lõik.

Circle K uus EETS multiboks võimaldab klientidel mugavalt maksta teetasusid vaid ühe teemaksuseadmega ja kuludel silma peal hoida ühe arve ja iseteeninduse abiga.
EETS multiboks aitab autopargi teemaksu kulutusi kontrollida ja vähendada teedemaksu tasumisele kuluvat aega. Kokkuvõttes vähenevad ettevõtte kulud ja kahaneb keerukus.

Image
EETS

EETS teemaksuboksi haldamine toimub kliendi vastutusel ja boksi kasutus toimub vastavalt boksiga kaasasolevale kasutusjuhendile ja sõiduki tehnilistele andmetele.

Eestikeelne juhis on leitav siit:

 

Eelised

 • Üks lihtne süsteem kõikide Euroopa teemaksude jaoks.
 • Lihtne haldamine – kogu ülevaade kütuse- ja teemaksu kuludest Circle K arvel ja iseteeninduses.
 • Plug & Play võimalus – multiboksi paigaldamine on imelihtne ja kiire ning saadetud juhendi abil saab autojuht multiboksi väga lihtsalt ise paigaldada sõidukile.
 • Alati kõige värskem info – tee- ja sillamakse värskendatakse automaatselt ja käsitsi ei pea autojuht midagi uuendama.
 • Online track & trace funktsionaalsus
 • Teekonna aruandlus
 • Juhi ja autopargi optimeerimine ja omavaheline suhtlus
 • Võimalus muuta sõidukiandmeid lihtsalt.

Telli boks iseteenindusest

Teemaks on riigiti erinevalt reguleeritud ning allolev info annab ülevaate ja juhised, kuidas toimida teemaksu tasumisel. Circle K Eesti AS kaudu on Circle K EUROPE kaardi olemasolul ja piisava üldlimiidi korral võimalik taotleda sõidukitele mugavalt kasutatavaid teemaksubokse.

Teemaksu info erinevates riikides

 • Tagastamine

  Kui soovite teemaksuteenuse lõpetamist, tuleb boks tagastada tähitult (originaalpakendis või mõnes teises alumiiniumpakendis) vastava riigi teemaksu teenusepakkujale:

  EETS multiboks

  Autostrade Tech c/o Plast Pack Packaging
  Via Petrosa, 22
  50019 Sesto Fiorentino (FI)
  Italy

   

   

  Norra
  (autoPASS)


  Skyttel AS
  Postboks 6203
  5893 Bergen
  Norway

   

   

   

  Norra
  (Brobizz)


  BroBizz A/S
  Vester Søgade 10
  1601 København V
  Denmark

   

   

  Itaalia 
  (Telepass ja ViaCard)


  Attn. Luca Zucchini
  ASPI- Direzione III Tronco
  Via Magnanelli 5
  40033 Casalecchio di Reno BO
  Italy

  Hispaania
  Portugal
  Prantsusmaa
  (TISPL)


  Tolltickets GmbH
  Kaiserstr. 28
  83022 Rosenheim
  Deutschland

  Poola
  (viaTOLL)

  Kapsch Telematic Services Sp.z o.o.
  FAO: FCI Distribution
  ul. Poleczki 35 Bud. A1
  02822 WARSZAWA
  Poland

  Tšehhi
  (MYTO CZ)

  Annex NET s.r.o.
  České družiny 5
  160 00 Praha 6
  Czech Republic

  Saksamaa
  (Toll Collect)

  Iseseisvalt on teemaksuboksi
  eemaldamine keelatud. Kui soovite
  lõpetada boksi kasutamise,
  tuleb pöörduda sobivasse
  Toll Collect teeninduspunkti.

   

   

   

 • EETS multifunktsionaalne teemaksuboks [Austria, Saksamaa, Belgia, Hispaania, Itaalia, Norra, Portugal, Prantsusmaa, Poola A4 kiirtee]

  Circle K pakub oma äriklientidele multifunktsionaalset teemaksuboksi EETS (European Electronic Toll Service), mis asendab järgnevate riikide teemaksubokse:
  Austria Go-Box
  Belgia Viapass
  Prantsusmaa TIS-PL
  Portugali TIS-PL
  Hispaania TIS-PL
  Itaalia Telepass
  Saksamaa Toll Collect
  Norra Autopass/Brobizz

  EETS teemaksuboksi tellimiseks palume siseneda ärikliendi iseteenindusse ning vormistada tellimus. Tellitud EETS teemaksuboks jõuab Teieni kümne tööpäeva jooksul ja on koheselt kasutusvalmis.

   

  Olemasolevad vanad teemaksuboksid tuleb tagastada teenusepakkujale turvaliselt ja vastavalt lepingus kokkulepitule. Seda tuleks teha topelt-tehingute vältimiseks.
  EETS teemaksuboksi kasutajad saavad ärikliendi iseteeninduses erinevaid seadistusi ise kiirelt ja mugavalt hallata. EETSi kasutus toimub vastavalt boksiga kaasasolevale kasutusjuhendile.

   

  EETS boksi hinnakiri on leitav meie kodulehelt SIIT.

 • Eurovignette - Holland, Luksemburg, Rootsi ja Taani

  Raskeveokid täismassiga üle 12 tonni peavad Eurovignette teemaksupileteid ostma kiirteede ja tasuliste maanteede kasutamiseks Eurovignette riikides (Taani, Luksemburg, Holland ja Rootsi). Routex maksekaart on aktsepteeritud maksevahend www.eurovignettes.eu lehel. Eurovignette riike läbides piisab ühest Eurovignette´st.

 • Teemaks Eestis

  Alates 1. jaanuarist 2018 on Eestis avalikult kasutataval teede võrgustikul üle 3,5t täismassiga veoautodele kohustuslik tasuda teemaksu. Täiendav info: https://teetasu.ee/info
  Circle K maksekaardiga on võimalik tasuda teemaksu eest vaid Häädemeeste teenindusjaamas.

  From 1 January 2018, it is required to pay Road toll (Road User Charge) for all heavy goods vehicles that weigh over 3.5 tonnes and are used on the public road network. Additional information: https://roadtoll.ee/
  Circle K payment cards (including ROUTEX) are accepted for Road User Charge only in Häädemeeste service station.

 • Teemaks Norras

  BroBizz

  Norra teemaksuboks BroBizz on kohustuslik sõidukitele täismassiga üle 3500 kg. Teemaksuboksi tellimiseks tuleb saata ettevõtte juriidilise esindaja poolt digitaalselt allkirjastatud  avaldus ja soovituslikult sõiduki registreerimistunnistuse koopia aadressile klienditeenindus@circlekeurope.com. Teemaksuboksi tellimine võtab aega umbes 1-2 nädalat ja see saadetakse kliendile tähituna.

  Teemaksuboksidega on võimalik tellida ka Norra praamikaarte, mis on seotud teemaksuboksiga. Teemaksutehingute ja praamipiletite arveldamine toimub mugavalt Circle K arve kaudu. Praamikaardiga saate tavahindadest 40% soodustust, Storebælti sillalt soodustus boksiga kuni 20%, Øresundi sillal veoautodele vähemalt 56%-soodustus kodulehe tavahinnast.

  Praamikaardi ja/või boksiga kehtivad praamiühendusi saate vaadata SIIT.

  Praamikaardiga on seotud kuutasu vastavalt sõiduki pikkusele:
  klass 1 (sõiduki pikkus 0 – 8 meetrit). Kuutasu 40 NOK´i sõiduki kohta
  klass 2 (sõiduki pikkus 8,01 – 17,50 meetrit). Kuutasu 80 NOK´i sõiduki kohta
  klass 3 (sõiduki pikkus > 17,51 meetrit). Kuutasu 120 NOK´i sõiduki kohta
  Lisandub 40 NOK´i ühekordne kulu praamikaardi ühenduse tekitamise eest.
  Antud hindadele lisandub käibemaks.

  Kui bokse või praamikaarte enam ei kasutata, tuleb need tagastada (boksid originaalpakendis või mõnes teises alumiiniumpakendis) teenusepakkujale. Täpsem info „Tagastamise“ juures.

  Autopass

  Olemasolevad Autopass teemaksuboksid jäävad kehtima samadel tingimustel.

 • Teemaks Poolas

  Poola teemaksuboks ehk viaTOLL on kohustuslik täismassiga üle 3500 kg sõidukitele. Circle K Eesti AS vahendab vaid Post-Paid viaToll seadmeid. Teemaksuboksi taotlemiseks on vajalik edastada Circle K kontorisse järgnevad dokumendid: poolakeelse lepingu originaal, sõiduki taotluse originaal, juhatuse liikme poolt digitaalselt allkirjastatud avaldus , sõiduki registreerimistunnistuse koopia ja juhatuse liikme passi või ID-kaardi koopia.

  Lae alla Poola OBU taotlus:

  Lae alla sõiduki taotluse originaal:

  Avaldus juhatuse liikmele allkirjastamiseks:

   

  viaTOLL teemaksuboksi kinnituskiri edastatakse ettevõtte e-posti aadressile, et võib teemaksuboksile järele minna (1-2 nädalat). Autojuht saab teemaksuboksi väga lihtsalt ise paigaldada sõidukile. viaTOLL on elektrooniline peopesa suurune sõiduki tuuleklaasi siseküljele kinnitatav seade, mis arvestab teemaksu automaatselt kui sõiduk sõidab kohustuslikust maksepunktist läbi. Makse sooritatakse elektrooniliselt ning ostud kajastatakse Circle K arvel.

  Ettemaksu ehk Pre-Paid seadmeid saab soetada otse Poola teeninduspunktidest ja ettemaksu on võimalik teha ka Circle K EUROPE kliendikaartidega.

  Kui seadet enam ei kasutata, tuleb see tagastada Poola kontaktpunkti või saata posti teel aadressile:

  Kapsch Telematic Services Sp.z o.o.
  FAO: FCI Distribution
  ul. Poleczki 35 Bud. A1
  02822 WARSZAWA
  Poland

  Rohkem informatsiooni Poola teemaksu kohta leiate viaTOLL kodulehelt.

  NB! Soovitame teemaksuboksid tagastada tähitud postiga, kuna seadmete kohalejõudmise eest sihtkohta vastutab klient.

 • Teemaks Saksamaal

  Saksamaal on teemaks kohustuslik sõidukitele täismassiga üle 7500 kg.

  Teemaksu on võimalik tasuda:

  1. Teemaksupunkti makseterminalis Circle K EUROPE kaarti kasutades. Iga kord tuleb makseterminali käsitsi sisestada andmed firma, veoki ja marsruudi kohta. Tehingud kajastuvad Circle K arvel.

  2. Toll Collect kodulehel end registreerides ja sisestades soovitud marsruudi. Toll Collect kodulehel registreerides on võimalik ka kliendil endal leping sõlmida, tellida Toll Collect teemaksuboks ja siduda Circle K arvega. Tehingud kajastuvad kokkuvõtvalt Circle K arvel ja detailse väljavõtte saab Toll Collect iseteenindusest.
  NB! Kui soovite lõpetada OBU kasutamise, siis tuleb pöörduda sobivasse teeninduspunkti. Iseseisvalt on teemaksuboksi eemaldamine keelatud.
  Rohkem informatsiooni leiate Toll Collect kodulehelt.

  3. Taotledes Circle K kaudu elektroonilist teemaksuboksi EETS, mis toimib muuhulgas ka Saksamaal.

 • Teemaks Sloveenias

  Alates 01. aprillist 2018 on Sloveenias alates 3,5t sõdukitele teemaks kohustuslik. Teemaksu hinnad sõltuvad sõiduki telgede arvust, läbitud kilometraažist ning euro klassist. Teemaksu tasumiseks on vajalik DarsGo teemaksuboks. Teemaksuboksi taotlemiseks tuleb eelregistreerida ettevõte ning sõidukite andmed internetis aadressil https://www.darsgo.si/portal/en/register ning seejärel paigaldada DarsGo teemaksuboks Sloveenias OMVjaamas.
   

  Kindlasti tuleb iseteeninduses registreerides välja printida kinnitus BAR-code-ga „Certificate of Receipt“ ja anda juhile kaasa. Kohapeal saab Routex kaardiga tasuda 10 € administratiivkulu ning seejärel saab siduda teemaksuboksi Circle K kaardiga ning tehingud lähevad Circle K arvele.

  Rohkem infot saab lugeda siit.

 • Teemaks Soomes

  Soomes maksustatavad teed puuduvad.

Loe korduma kippuvaid küsimusi teemaksude kohta SIIT: