Käibemaksuta arveldamine

Pakume oma lepingulistele rahvusvahelise transpordiga tegelevatele äriklientidele käibemaksuta arveldamist. Tasudes diiselkütuse ja AdBlue eest Circle K EUROPE krediitkaardiga saame väljastada enamikes Euroopa Liidu riikides ettevõttele arve ilma käibemaksuta ja seeläbi aidata kliendil kokku hoida väärtuslikku aega käibemaksu tagasi taotlemisel.
Rahvusvahelise Circle K EUROPE krediitkaardiga saab ettevõtte lisaks Eestis kehtivatele soodustustele ka rahvusvahelisi soodustusi ja võimalust saada käibemaksu võrra väiksemad arved, mis suurendab ettevõtte likviidusust.

Käibemaksu osa taotletakse ostu sooritamise riigist eraldi tagasi. Käibemaksuta arveldamise eelduseks on vastava lepingulise kokkuleppe olemasolu kliendi, Circle K ja EBV Finance vahel.

Käibemaksu tagasi taotlemine

Juhul kui Circle K arved või mõne teise kütuse müüja arved on esitatud koos käibemaksuga, siis on võimalik käibemaksu tagasi taotleda EBV Finance abiga, kellega meil on sõlmitud koostööleping.

Käibemaksu on võimalus tagasi taotleda tavamenetluse või kiirmenetluse korras.
Tavamenetluse korral tagastatakse käibemaksu summa peale selle laekumist vastava riigi maksuametist hiljemalt nelja kuni kuue kuu jooksul. Kiirmenetluse puhul kantakse makse kliendi arvelduskontole ettemaksuna hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul alates arve(te) ja vajalike dokumentide laekumist EBV Finance´ile ja EBV Finance ootab käibemaksu tagastust vastava riigi maksuametist.

Välismaal tehtud kulutuste eest saavad käibemaksu ostudelt maha arvata kõik käibemaksukohustuslasest Eesti ettevõtted, kes pole samal ajal maksukohustuslased riigis, kust nad käibemaksu tagasi taotlevad. Kliendi tagastamisele kuuluva käibemaksu summa riigi kohta peab ületama 400 eurot kvartalis.

Käibemaksu on võimalus ettevõttel tagasi taotleda ka ise läbi Maksu- ja Tolliameti kvartali või aastase perioodi kaupa. Käibemaksu tagastamine toimub vastava riigi maksuametist 4-6 kuu jooksul peale taotluse esitamist. Täpsema informatsiooni leiate www.emta.ee.

Circle K Eesti AS käibemaksutagastuse partner on EBV Finance UAB.

Kontaktid:
+370 628 11111
support@ebvfinance.com
A. Tumeno 4
LT-01109 Vilnius
Leedu