Image
Kinkekaart

Circle K kinkekaart

Kingituseks kliendile või tunnustuseks kolleegile
Transaction Feed
Vaata kaardi jääki

Osta üks või mitu, Sina valid summa ja disaini

Image
Giftcard
Parim kinkekaardi lahendus ettevõtetele!

Saame pakkuda Sinu ettevõtte vajadustele vastavaid kinkekaarte.

Saadaval on erinevate kujundustega kaardid, mis sobivad Sinu ettevõtte eelarve ja planeeritava sündmusega. Pakume ülimat paindlikkust, mugavust ja kiirust! 

Registreeri ja osta

Tutvu Circle K kinkekaardi tingimustega SIIN.

Tutvu Circle K kinkekaartide privaatsusteatisega SIIN.

Image
Kingi

Praktiline ja oodatud kingitus

Kui otsid lihtsat viisi oma klientide, töötajate või äripartnerite rõõmustamiseks, siis Circle K kinkekaart on selleks parim viis.

Osta kinkekaart mugavuspoe ostudeks, tankimiseks või auto pesemiseks. Ärikliendina saad kinkekaarte jagada preemia või kingitusena oma töötajatele, äripartneritele või klientidele.

Äriklient saab valida kolme kasutuspiiranguga kaardi vahel: piiranguteta kinkekaart, autopesu kinkekaart ja poeostude kinkekaart.

Image
Osta korraga mitu

Mugav tellimine

Lisa kingitusele personaalsust valides sündmusega sobiv kaart. Isikupärastatud kinkekaart on täiuslik viis anda töötajatele, äripartneritele või klientidele kink, mis on läbimõeldud ja praktiline.

Suurte koguste kiireks haldamiseks pakume äriklientidele uue võimalusena andmete üles laadimise funktsiooni. Sina lisad tarneandmed süsteemi ning meie hoolitseme selle eest, et kinkekaardid jõuaksid õige disaini ja väärtusega õigel ajal selle saajani!

Image
Digitaalne paindlikus

Digitaalsed võimalused

Kõik meie kaardid on e-kinkekaardid, mistõttu on nende kinkimine erakordselt kiire ja mugav. Kaarte on võimalik saata otse kingituste saajatele või tellida ette, et kinkekaardid sündmuse saabudes personaalselt üle anda.

Kinkekaarti on võimalik lisada maksevahendina Google või Apple walletisse, et näha kaardi vaba jääki reaalajas. Lisaks sellele pakume kingituse saajale võimalust kaardi vaba jääki kontrollida teeningusjaama poes ja Circle K kodulehel.

Gloves
Registreeri ja osta
Profile
Logi sisse ja osta

Vajad nõu?

Kui Sul tekkis küsimus või vajaksid abi valiku tegemisel

Image
Kinkekaart

KINKEKAART TELEFONIS

Circle K kinkekaarte saab lisada maksevahendina Google või Apple walletisse ja nii näeb kingituse saaja kaardi vaba jääki reaalajas

Korduma kippuvad küsimused

 • Mis on Circle K kinkekaart?

  Circle K kinkekaart on virtuaalne või füüsiline kinkekaart, mis on korduvkasutatav kaardile kantud summa ulatuses. Külastage Circle K teenindusjaama poodi ja esitage kinkekaart ostu eest tasumisel. Kinkekaardiga saad tasuda kogu ostu eest või vajadusel juurde maksta sularahas või pangakaardiga. Kinkekaarti saab kasutada maksevahendina Eestis ja ka kõigis teistes riikides, kus Circle K teenindusjaamad esindatud on.

  Teil on võimalik kinkekaardi ostul valida kingituse summaks mistahes vabalt valitud summa, mis on suurem kui 10 eurot. Kinkekaartide kehtivusaeg on kaks aastat alates väljastamise hetkest või alates viimasest tehingust sõltuvalt sellest, milline kuupäev on hilisem.

  Teie kinkekaartide tellimuste mugavamaks haldamiseks oleme loonud äriklientidele iseteeninduskeskkonna, kus Teil on võimalik panna kokku oma vajadustele sobiv kinkekaartide kogus ja valida kaartidele väärtus väärtus koos sobiva disainiga. 

  Kui Te veel ei ole Circle K kinkekaartide iseteeninduskeskkonna, siis saate konto registreerida SIIN ja juba registreerunud kliendina saate sisse logida SIIN.

  Kaardi vaba jäägi nägemiseks reaalajas soovitame kinkekaart lisada maksevahendina Google või Apple walletisse.  Kaardi vaba jääki saate Te kontrollida ka SIIN

 • Kuidas osta ettevõttele Circle K kinkekaarte?

  Teie kinkekaartide tellimuste mugavamaks haldamiseks oleme loonud äriklientidele iseteeninduskeskkonna, kus Teil on võimalik panna kokku oma vajadustele sobiv kinkekaartide kogus ja valida kaartidele väärtus väärtus koos sobiva disainiga. 

  Peale soovitava koguse tellimist genereerib süsteem Teile iseteeninduskeskkonnas ettemaksu arve, mida saate kasutada kaartide eest tasumiseks.

  Kui Te veel ei ole Circle K kinkekaartide iseteeninduskeskkonna, siis saate konto registreerida SIIN ja juba registreerunud kliendina saate sisse logida SIIN.

  Circle K kinkekaartide iseteeninduskeskkonnas pakume võimalust osta virtuaalseid kinkekaarte, mis saadetakse Teie või kingituse saaja e-posti aadressile. Kui soovite osta paberkinkekaarte, siis need on müügil kõigis Circle K teenindusjaamades. 

 • Kas Circle K kinkekaarti saab kasutada mitu korda?

  Circle K kinkekaart on korduvkasutatav kogu kaardi vaba jäägi ulatuses. Kui peate oma Circle K kinkekaardile pärast selle kasutamist raha lisama, saate seda hõlpsalt teha pangakaardiga Circle K teenindusjaamas.

  Kaardi vaba jääki saate Te kontrollida SIIN

 • Millised on kaartide kättetoimetamise võimalused?

  Circle K pakub äriklientidele kolme erinevat varianti kinkekaartide kohaletoimetamiseks:

  1. Virtuaalsete kinkekaartide saatmine ühele konkreetsele e-posti aadressile.
   Saadame kinkekaardid eraldi kirjadena Teie poolt määratud e-posti aadressile ning ettevõtte esindaja saab kinkekaardid edastada nende saajatele sobiva tähtpäeva saabudes.
  2. Virtuaalsete kinkekaartide saatmine korraga mitmele inimesele.
   Te saate meie süsteemi üles laadida tabeli kingituse saajate andmetega ning ära määrata iga kingituse saaja kinkekaardi väärtuse. Peale kinkekaartide eest tasumist toimetame Teie poolt valitud disaini ja väärtusega kinkekaardid kingituse saajate e-posti aadressidele.
  3. Kinkekaartide hulgitellimus
   Kõigi makstud kinkekaartide andmed edastatakse ettevõttele ühes failis ja ettevõte saab mugavalt ühes failis töötades kinkekaardid sobival hetkel kingituse saajateni toimetada. Kinkekaartide hulgitellimus on hea lahendus ettevõttele, kes soovib kaarte tellida suures koguses ja ei soovi saada oma e-posti aadressile iga tellitud kinkekaarti eraldi kirjaga.
    
 • Kas saan lisada kinkekaardi maksevahendina Circle K PRO mobiilirakendusse? 

  Kinkekaarti ei saa lisada maksevahendina Circle K PRO mobiilirakendusse. Soovitame kaardi jäägi nägemiseks reaalajas lisada see Google või Apple walletisse.