Image
Autopesu
Image
Autopesula
Autopesu

Kõrge kvaliteediga, kiire ja mugav

Meie juures saad autot pesta kiirelt ning mugavalt. Pakume autopesu teenust 25 teenindusjaamas üle Eesti, mis on avatud ööpäevaringselt, et saaksid oma autot pesta, siis, kui Sinul on aega.

Miks just Circle K autopesu?

Säästad aega

Lisaks poele saab autopesu eest tasuda ka pesula ukse kõrval makseautomaadis või tankuris, samal ajal kui maksate kütuse eest.
Automaatpesula on kõige lihtsam ja kiirem viis oma auto eest hoolitsemiseks. Seda on võimalik kasutada iga päev ja iga kell, keskmise pesu pikkus on 10 minutit. Pesulas on neli pesuprogrammi, mis võimaldab valida sobiva vastavalt oma auto vajadusele – õige pesu garanteerib särava tulemuse!

Endiselt õrn, kuid veel tõhusam

Tänu uuele tehnoloogiale ja innovaatilistele kemikaalidele on täiustunud meie pesuprogrammid. Autopesu on seega endiselt õrn, aga veel tõhusam.

Pehmed harjad

Autot pestakse uudsete vahtharjadega, mis on pehmemad kui eelmise põlvkonna omad ja toimivad veel tõhusamalt. Uued pehmed harjad ei põhjusta kriimustusi ning annavad poleerimisel kauni läike.

Hooajale vastav autopesu

ShineTecs taastaval vahal on mikrokriime täitev efekt. Valides Super Hooajapesu, siis selles sisalduv püsivaha kaitse täidab auto kerel olevad mikropraod ning loob pikaajalise kaitsekihi. Regulaarsel kasutamisel tagab see vaha püsiva kaitse.
Rehviläige annab auto rehvidele kauni läike, aga samuti kaitseb neid ja pikendab rehvide eluiga.
Kõik Circle K autopesuprogrammid algavad alati kõrgsurvepesuga, mis eemaldab enne harjade tööd autolt lahtise liiva ja suurema mustuse. Seetõttu ei pea kartma, et abrasiivsed osakesed võivad harjadesse kinni jääda ja autopinda kahjustada. Täiustatud roteeriv kõrgsurveseade kindlustab parima tulemuse rattapesul. Seda täiendab veljeharjadega veljepesu, mis tagab velgede puhtuse ka kodarate vahelt.

Autopesu on keskkonnasõbralik

Meie juures autot pestes võid kindel olla, et Sa ei saasta keskkonda. Meie pesulad on ühendatud liiva-ja õlipüüduritega, mis püüavad suure osa kahjulikest ainetest veest kinni enne kui see kanalisatsiooni suunatakse, lisaks kasutame enamikes pesulates bioloogilist veepuhastus süsteemi ja kasutame taaskasutusvett. Kasutusel olevad pesukemikaalid on keskkonnasõbralikud, kandes põhjamaise luige märki.

Innovaatilised keskkonnasõbralikud kemikaalid

Autopesulas on kasutusel uus RainTecs autovaha, mis hoiab eemal vihmavee, kaitseb auto keret ja annab auto pinnale veel suurema läike. Pesuprogramm, mis hõlmab kaitsevahaga töötlemist, tagab vihma ajal parema nähtavuse ning tõhusa kaitse keskkonnamõjude vastu.
Keskkonnale on alati parem, kui pesed autot Circle K teenindusjaamas, mitte kodus või tänaval.


Alati Sinu lähedal! 

 

Leia lähim autopesula

 

Image
Super hooajapesu
Image
l2ikepesu
Image
Standardpesu
Image
Lihtne pesu

Küsi pakkumist oma kliendihaldurilt

Pesula kasutusjuhendid