Image
Biokütus
Image
Biokütus

Biokütus

Biokütuste tarnekohustus tuleneb Euroopa Parlamendi ja direktiivi määrusest nr 2009/28/EÜ - aastaks 2020 peab iga liikmesriik tagama, et tarnitavas transportkütuses moodustaks biokütus vähemalt 10 protsenti energiamahu järgi.

Circle K võtab aina karmistuvaid taastuvenergia nõudeid väga tõsiselt ning panustab keskkonnasäästu kütustega, mille CO2 heide on 10% väiksem. Igas Circle K miles® kütuseliitris on 10% taastuvatest toorainetest toodetud keskkonnasõbralikumaid kütuseid. Circle K kasutab taastuvenergia nõuete täitmiseks valdavalt teise põlvkonna etanooli ning taaskasutatud toiduõlist valmistatud biodiislit, mis on võimalikest valikutest kõige väiksema CO2 jalajäljega komponendid. Kuna valdavalt kasutatakse Eesti turul taastuvenergia nõuete täitmiseks kas esimese põlvkonna komponente või ca 1% biometaani sisaldusega CNG müüki, on Circle K samm üle minna valdavalt teise põlvkonna komponentidele märkimisväärne samm puhtama keskkonna poole.

Valik on Sinu – kas panustad puhtamasse keskkonda tankides 95 miles bensiini või panustad auto võimusesse ning valid biovaba 98 milesPLUS bensiini 

Täiendavat infot biokütuste kohta leiad www.biokytus.ee.
 

Image
Biokütus