Image
Kraabi ja Võida
Image
Kraabi ja Võida

Suvine mobiilimäng "Kraabi&Võida"

Oled Sa valmis mängima selle suve kõige ägedamat ja auhinna rohkemat mobiilimängu? Anname ära iga päev üle 1200 auhinna ja kampaania lõpus loosime välja peaauhinnad 2x250€ Circle K ettemaksuga deebetkaardid. Lisaks loosime välja 3x70€ väärtuses Circle K kinkekaarte. Lihtsalt kraabi ja võida!

Kraabi&Võida

Kampaania põhimängu "Kraabi&Võida" saad iga päev mängida üks kord. Kui oled meie EXTRA lojaalsusklient on Sul üks mängukord päevas lisaks. Mängu saad mugavalt mängida Circle K äpis või veebis.Mängus tuleb sul kokku koguda ühelt mänguväljalt kolm ühesugust toodet ning oledki võitnud auhinna.
Sel aastal on Sul võimalik auhind vahetada meelepärasema vastu. Peale võitu saad 15 sekundi jooksul otsustada, kas soovid võidetud toodet või soovid selle teise pakutud toote vastu vahetada.
Lisaks, kui mängid põhimängu seitse päeva järjest, saad lisaauhinna. Ja nii iga kord, kui täitub seitse päeva.

Kõikide põhimängu mänginud mängijate vahel loositakse välja peaauhinnad, milleks on kahele võitjale 250€ väärtuses Circle K ettemaksuga deebetkaart.

Boonusmäng "Murra välja"

Kampaania boonusmängu "Murra välja" on Sul võimalik mängida nii palju, kui süda soovib. Proovi saada võimalikult kõrge skoor, et olla edetabeli tipus. Ja, et mängurõõmu rohkem jätkuks, saad teha koos sõpradega võistlus ja moodustada oma edetabeli.Kõikide boonusmängu mänginud mängijate vahel loositakse välja kolmele võitjale lisaauhind, milleks on Circle K 70€ kinkekaart.

MÄNGI MÄNGU SIIN - LÕPPENUD

KRAABI&VÕIDA

Peaauhinna võitjad

Silver 5331 ****
Natalja 5568 ****

Lisaauhinna võitjad

Anna 5907 ****
Jaanika 5757 ****
David 5740 ****
Image
CK app

Lae alla Circle K äpp

Siit saad kiirelt ja mugavalt alla laadida Circle K äpi.

Image
EXTRA

Hakka EXTRA lojaalsuskliendiks

EXTRA lojaalsuskliendid saavad mängida ühe lisamängu päevas ja lisaks saavad osa paljudest teistest headest pakkumistest.

Kampaania reeglid leiad: