Circle K EXTRA Club lojaalsusprogrammiga liitumine

Circle K erakliendi kaardilahendused garanteerivad Sulle soodsad hinnad meie jaamades üle Eesti. Lisaks kütusesoodustusele saad hoolitseda nii enda kui ka oma auto eest parimal võimalikul viisil.

Liitumiseks on vaja pangakaarti või Partnerkaarti. Teenindusjaamast on võimalik osta ka Circle K EXTRA Club kaart ning sellega konto luua. Sinu lojaalsusprogrammi kontol võib olla mitu kaarti, näiteks nii SEB pangakaart kui ka Partnerkaart või EXTRA Club kaart ja Swedbanki pangakaart. Sinu ostud arvestatakse automaatselt kokku ühele lojaalsuskontole. Konto saad luua Circle K teenindusjaamas või iseteenindusveebis. 

Image
EXTRA lojaalsuskaart

EXTRA Club lojaalsuskaart

EXTRA Club lojaalsuskaardi saad osta teenindusjaamast. Teenindusjaamas tehakse kaart aktiivseks ning kliendile saadetakse SMS sõnum veebilehe lingiga. Link suunab meie veebilehele, kus tuleb konto lõpuni registreerida.
Image
EXTRA lojaalsuskaart

SEB pangakaart

EXTRA Club lojaalsusprogrammiga saavad liituda kõik SEB pangakaardid. Liida oma kaart olemasoleva EXTRA Club kaardiga loodud lojaalsuskontole või loo uus lojaalsuskonto.
Image
EXTRA lojaalsuskaart

Swedbank pangakaart

Circle K EXTRA Club lojaalsusprogrammiga saavad liituda kõik Swedbanki pangakaardid. Liida oma kaart olemasoleva Circle K EXTRA Club kaardiga loodud lojaalsuskontole või loo uus lojaalsuskonto.
Image
EXTRA lojaalsuskaart

Coop Panga kaart

Circle K EXTRA Club lojaalsusprogrammiga saavad liituda kõik Coop Panga kaardid. Liida oma kaart olemasoleva Circle K EXTRA Club kaardiga loodud lojaalsuskontole või loo uus lojaalsuskonto.
Image
EXTRA lojaalsuskaart

Luminor pangakaart

Circle K EXTRA Club lojaalsusprpgrammiga saavad liituda kõik Luminor pangakaardid. Liida oma kaart olemasoleva Circle K EXTRA Club kaardiga loodud lojaalsuskontole või loo uus lojaalsuskonto.
Image
EXTRA lojaalsuskaart

LHV pangakaart

Circle K EXTRA Club lojaalsusprpgrammiga saavad liituda kõik LHV pangakaardid. Liida oma kaart olemasoleva Circle K EXTRA Club kaardiga loodud lojaalsuskontole või loo uus lojaalsuskonto.
Image
EXTRA lojaalsuskaart

Partnerkaart

EXTRA Club lojaalsusprogrammiga saavad liituda ka kõik Partnerkaardid. Liida oma Partnerkaart olemasoleva EXTRA Club lojaalsuskontoga või loo uus lojaalsuskonto. Lojaalsuskaardiks võib registreerida ka mTasku - selleks näita teenindajale triipkoodi.

Tähtis teada

  • Kui Sa saad uue pangakaardi või Partnerkaardi, siis ära unusta seda oma lojaalsuskontole lisamast, sest uuel kaardil on uus number. Kaardi saad lisada nii teenindusjaamas, kus on vaja konto tuvastamiseks kehtivat lojaalsuskaarti, kui ka iseteenindusveebis, lisades uue numbriga kaart oma andmete alla.
  • Korraga saab kasutada vaid üht soodustust. Kui Sul on mitu soodustust andvat kaarti, rakendub selle kaardi soodustus, mille sisestad esimesena.
  • Kasutades Circle K EXTRA Club kaarti soodustuse saamiseks Circle K automaatjaamades või teenindusjaama automaattankurites, registreeri EXTRA Club kaart alati enne kütuse ostmist.