Circle K biokomponendivaba arktiline diislikütus – põhjamaiselt kindel kvaliteet

Tulgu Eestisse külm pakane või viigu autosõidud Sind kasvõi Lapimaale – tangi Circle K-s ja oled külmaks valmis.

Alates 26. novembrist 2019 on kõikides Circle K automaat- ja täisteenindusjaamades saadaval kvaliteetne arktiline diislikütus, mille külmataluvus on vähemasti -32°C. Circle K arktiline diislikütus ei sisalda biokomponenti FAME. Tangi Circle K-s ja Sinu auto käivitub ka kõige karmimates tingimustes! 

Lisaks on Circle K diislikütus varustatud miles kütuselisandiga, mis aitab:

 • parandada külmkäivitust
 • vähendab diiselmootori müra ja klõbinat
 • aitab säästa kütusekuludelt kuni 3%
 • tagab mootori efektiivse töö

Circle K arktilise diislikütuse D miles ja D milesPLUS eelised:

 • Diislikütuse lisaaine miles uued omadused on arendatud välja kaasaegsetele kolmanda põlvkonna ühisanuma sissepritsesüsteemiga mootoritele, kus mootori tööks on vajalik suurem rõhk.
 • Suurem töörõhk tagab kütusesegu efektiivsema pihustumise, mis omakorda mõjutab mootori võimsust ja kütusekulu.
 • Kütuse pihustumiseks suure töörõhu juures on vaja aga laitmatult puhtaid pihustiotsi, sest uue põlvkonna pihustid on elektroonselt juhitavad ning väikseimgi mustus võib oluliselt mõjutada pihustite töö efektiivsust, suurendades kütusekulu, vähendades mootori võimsust ja lühendades eluiga.
 • Lisaaine miles aitab kaasa pihustiotsade puhastamisele, tagades seeläbi mootori pikaajalise tõrgeteta töö.
 • Diislikütuse lisaine miles hoiab ära ka vahu tekke tankimisel ning väldib rooste teket kütusesüsteemis.
 • D milesPLUS diislikütus parandab mootori külmkäivitust 
 • Arktilised diislikütused D miles ja D milesPLUS tagavad mootori tõrgeteta käivitumise ja töötamise välistemperatuuril kuni -32 °C kraadi.

Kontrolli kas Sinu auto on juba talveks valmis?

Kas oled tankinud Circle K arktilist diislikütust? Sule

Circle K kvaliteetne arktiline diislikütus kannatab külma kuni -32°C ja tänu kütuses olevatele miles ja milesPLUS lisaainetele saavutad parema külmkäivituse, säästad kütusekuludelt kuni 3%, auto mootor töötab efektiivsemalt ja mootori müra väheneb.
Kas Sinu autol on nõuetele vastavad talverehvid? Ava

Talverehvide kasutamine on Eestis kohustuslik 1. detsembrist kuni 1 märtsini. Kui sõidad sageli linnavälistel teedel, eelista naastrehve. Kui teed valdav enamus sõite linnas, eelista lamellrehve. Seaduse järgi nõutud talverehvide mustri sügavus 3 mm, kuid rehvitootjad ja edasimüüjad soovitavad kasutada talverehve, millel on minimaalselt 5 mm sügavune muster.
Kas  hoiad enda auto kütusepaaki koguaeg vähemalt pooltäis? Ava

Soovitame talveperioodil hoida kütusepaak alati täis, et võimalikult vähe õhku pääseks kütusepaaki. Õhus sisalduv veeaur kondenseerub veeks ja vajub kütusepaagi põhja ning võib põhjustada mootori tõrkeid. Selle vältimiseks hoida enda paak alati võimalikult täis.
Kas Sinu auto kojamehed on korras ja paagis on juba talvine klaasipesuvedelik? Ava

Lume, lörtsi ning pimedaga on ohutuse tagamiseks oluline veenduda enda kojameeste toimivust. Lisaks jälgi, et Sinu autos oleks alati piisavalt klaasipesuvedelikku ja et see oleks talvine, et ta ära ei jäätuks.
Kas Sinu auto aku on elujõuline? Ava

Veendu, et Sinu auto aku on elujõuline. Vastasel juhul võid külmade ilmadega tabada end olukorrast, kus Sinu auto ei käivitu.
Kas alustad külmaga sõitu rahulikult? Ava

Eksperdid on leidnud, et talvel külmade ilmadega auto tühikäigul töötada laskmine (ehk nn sooja panemine) ei avalda mootori tervisele mõju. Selle asemel on palju olulisem sõita esimesed kilomeetrid rahulikus tempos.

Talvediisli püstolid

Sule

Muuda keel