Kampaania „Kivi, paber, käärid“ korduma kippuvad küsimused

Mis mäng see on?
Tegemist on digitaalse mänguga, kus Sinu roll on mängida kuulsat mängu kivi-paber-käärid. Iga päev saad mängida ühe korra, ent iga kord sisaldab kolme mänguringi. Sinu eesmärk on võita kolmest ringist vähemalt kaks.
Kui ühel korral ei vea, tasub järgmisel päeval jälle uuesti proovida. Iga päev loosib mäng välja vähemalt 1000 auhinda. Auhinnad on välja pannud Circle K ja erinevad koostööpartnerid.

Kes saavad mängida?
Mängida saavad kõik, kellel on Eestis kehtiv mobiiltelefoni number. 

Kui palju ma saan mängida?
Iga päev saad mängida ühe korra. Mäng kestab veebruari lõpuni 2020.

Kuidas mäng käib?
Alustuseks registreeri ennast mobiiltelefoni numbriga mängijaks ning nõustu mängu tingimustega. Seejärel juba mängima – vali, millise kujundiga (kivi, paber või käärid) soovid mängida ja asu võistlema! Üks mäng koosneb kolmest mänguringist, nendest pead Sa võitma vähemalt kaks.
Võidu korral saad Sa minutite jooksul SMSi, kus on info auhinna kohta. Kui sel korral võitu ei tulnud, proovi homme jälle. 

Mida ma võita saan?
Võita saab maitsvaid Circle K hot doge, pirukaid, erinevaid karastusjooke aga ka sooduspakkumisi kütusele, autopesule jm.  Auhinnafondis on Circle K oma tooteid ja erinevate koostööpartnerite auhindasid. Kui Sa võidad, kuvab mäng Sulle pildil, mis Sinu auhind on. Kui Sul ei ole autot aga oled võitnud näiteks autopesu, siis on Sul kindlasti mõni sõber, kes oleks selle kingituse eest tänulik. Nii et võta kindlasti kõik auhinnad välja. Auhinnad saab kätte Circle K teenindusjaamadest. 
Auhinna nimekirjaga saad tutvuda SIIN.
Mängu lõpus läheb loosi 5 peaauhinda: 500€ väärtusega Circle K kütusekaarti. 

Kes saab peaauhinna?
Peaauhind loositakse välja 100 parima mängija seast viiele mängijale. Parimaks mängijaks saab kõige rohkem mängides ehk kasutades ära kõik mängukorrad ning võidu korral lunastades aktiivselt auhinnad teenindusjaamadest. Peaauhinna võitjaga võetakse otse ühendust mängu sisestatud telefoninumbri kaudu. Kui parima punktiskooriga on mängu lõppedes rohkem kui 100 mängijat, loositakse peaauhind kõigi top1 mängijaga võrdselt kogunud mängijate vahel.

Kuidas auhinna kätte saab?
Võidu korral saadab süsteem mängu sisestatud telefoninumbrile SMSi. Sõnumis on link, kust avaneb digitaalne auhinna vautšer (vt pilt) Kui Sa selle avad näed oma auhinda ning kaua Sul on aega auhinnale järele minna. Auhind ootab Sind teenindusjaamas 7 päeva, selle aja jooksul pead teenindusjaama jõudma või auhind aegub ning läheb uuesti auhinnafondi.  Kui Sinu auhind on Circle K autopesu -50%, siis pea meeles, et seda auhinda saad lunastada ja välja võtta vaid autopesulaga jaamas. Energiajooki Hustler väljastame isikut tõendava dokumendi alusel vähemalt 16aastastele mängijatele.

Kui Sa oled jõudnud teenindusjaama, leia oma auhind ning mine sellega kassasse. Alles siis kassas klienditeenindajaga suhtlema hakates libista noolega üle ekraani. Seejärel palub mäng veel kinnitada, et oled ikka valmis auhinda lunastama, selleks jälgi nuppe ekraanil. Klienditeenindajale näita ekraani, kus on Sinu auhinna pilt, õige kuupäev, kellaaeg ning stopper 5 minutiga kahanemas (vt pilt). Aeg peab pildil liikuma.

Kui Sa esitad teenindajale pildi, kus on vale kuupäev, kellaaeg või aeg ei liigu, siis klienditeenindaja Sulle auhinda ei väljasta.  Oluline on, et Sa avad lingi alles kassas olles kui klienditeenindaja Sinuga tegeleb – vastasel juhul võib lihtsalt 5 minutit ära tiksuda ja siis enam auhinda lunastada ei saa.

Kivi, paber, käärid mobiilimäng
Mida ma pean tegema, kui võidu SMS ei jõudnud?
Kirjuta meile oma telefoninumber – me saame saata Sulle uue SMSi või edastada lingi, mille alusel saad auhinna lunastada.

Mis siis saab, kui ma ei saa 7 päeva jooksul siiski auhinnale järele minna?
Siis auhind aegub ning läheb uuesti loosi ning rõõmustab mõnda teist mängijat. 

Kui ma siit abi ei saanud, siis mis ma tegema pean?
Kirjuta meile julgelt Facebooki privaatsõnumitesse lehel Circle K Eesti. 
Helista Circle K klienditeeninduse telefonil 675 7777.

Vahvat mängimist!

Sule

Muuda keel