See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun
Circle K

5.06.2017

Kantar Emor: Circle K on soovitatuim kütusemüüja Eestis

Uuringufirma Kantar Emori poolt läbiviidud uuringust selgus, et Circle K on enim soovitatud teenindus- ja automaatjaamade kett Eestis.
Kantar Emori märtsikuus läbiviidud küsitlusel, mis hindas reaalsel ostukogemusel põhinevat soovitushinnangut, osales ühtekokku 2598 vastajat. Küsitlusest selgus, et Circle K on soovitatuim mootorikütuste jaemüüja Eestis. Seejuures suurimate Eesti teenindusettevõtete üldarvestuses saavutas Circle K kõrge 10. koha.

„On suurepärane, et meie pingutused pakkuda klientidele parimat teeninduskogemust nii mootorikütuste kui ka mugavuskaupade müümisel on vilja kandnud“ lausus Circle K Eesti peadirektor Kai Realo. „Meie miles mootorikütused on samal hinnatasemel teiste kütusemüüjatega, pakkudes samal ajal kliendile aga lisaväärtust ning usaldusväärset kvaliteeti. Jätkuvalt panustame aktiivselt mugavuskaupade sortimendi laiendamisele ning teeninduskvaliteedi tõstmisele, mistõttu käesolev klientide tagasiside on selge märk, et tegeleme asjadega, mis on klientidele tõepoolest olulised ja väärtust loovad."

Circle K soovitusindeksiks kujunes küsitluses 28 punkti. Järgnesid valdavalt automaatjaamu opereerivad Neste ja Alexela, vastavalt 27 ja 20 punktiga. Täisteenindusjaamade keti Olerex soovitusindeks oli 14.
Sule

Muuda keel