See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Circle K uued poed ootavad Sind!

Uue toidukontseptsiooni ja sisekujundusega on avatud Mustamäe, Peetri, Tartu Turu, Haljala, Adavere, Uuemõisa, Keila, Mäo, Tartu Lõunakeskuse, Märjamaa, Pärnu Ülejõe, Viljandi Leola, Narva kesklinna, Jõhvi Tallinna mnt, Katusepapi, Väljavahi teenindusjaamad, Balti jaama mugavuspood ja täiesti uus mugavuspood Suur-Karja tänaval Tallinnas. Mehhiko menüüd saab tellida ajavahemikus 11.00-20.00. Peetris ja Adaveres pakume 07.00-20.00 ka barista valmistatud kohvijooke.

Järgmised avamised: 

Väljavahi teenindusjaama avamisfiesta toimub 19. septembril. Avamisperioodil on kogu uus Mehhiko menüü ja kõik kuumad joogid 25% soodsamad. Avamispakkumised kehtivad terve nädalavahetuse.

avamine

Uues poes tahame oma klientidele pakkuda senisest põnevamat toitlustuskogemust ja selle saavutamiseks viime oma poodide sisu ja vormi ning tootevaliku lähiaastatel uuele tasemele. Soovime, et igal teenindusjaama külastaval kliendil oleks Circle K näol olemas õdus ja mugav koht, kus ta on ööpäevaringselt oodatud, võimalus head kohvi ja värsket toitu nautida ning teel olles peatus teha.

Uutes jaamades tõstame Circle K-s kohapeal valmistatava värske toidu osakaalu, hakkame lisaks praegusele valikule pakkuma otse kliendi silme all tehtavaid võileibu ning valitud jaamades lisaks Mehhiko toitu ja baristakohvi. 

Mehhiko köögi valikut ja barista kohvi pakutakse klientidele valitud jaamades esialgu päevasel ajal, mil kliendid ootavad laiemat tootevalikut lõunaks.

Kõik Circle K teenindusjaamad on endiselt avatud ööpäevaringselt.

 
Uus pood, uus menüü!

Sule

Muuda keel