See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Mustamäe Circle K uus pood ja uus menüü ootavad Sind!

Circle K avas reedel, 11. jaanuaril esimese uue toidukontseptsiooni ja sisekujundusega teenindusjaama mugavuspoe Tallinnas Mustamäel. Tule proovi meie uut Mehhiko menüüd!

Uus pood, uus menüü!

Uues poes tahame oma klientidele pakkuda senisest põnevamat toitlustuskogemust ja selle saavutamiseks viime oma poodide sisu ja vormi ning tootevaliku lähiaastatel uuele tasemele. Soovime, et igal teenindusjaama külastaval kliendil oleks Circle K näol olemas õdus ja mugav koht, kus ta on ööpäevaringselt oodatud, võimalus head kohvi ja värsket toitu nautida ning teel olles peatus teha.

Uutes jaamades tõstame Circle K-s kohapeal valmistatava värske toidu osakaalu, hakkame lisaks praegusele valikule pakkuma otse kliendi silme all tehtavaid võileibu ning valitud jaamades lisaks Mehhiko toitu ja baristakohvi. Valikut on nii vegantoidu austajatele kui ka lihasõpradele.

Lisaks Mustamäe jaamale saavad jaanuaris-veebruaris uuenenud siseilme ning kontseptsiooni ka Tallinna piiril asuv Peetri, Tartu Turu ning Virumaa Haljala teenindusjaamad.

Mehhiko köögi valikut ja barista kohvi pakutakse klientidele valitud jaamades esialgu päevasel ajal, mil kliendid ootavad laiemat tootevalikut lõunaks.

Kõik Circle K teenindusjaamad on endiselt avatud ööpäevaringselt.

Sule

Muuda keel