Korduma kippuvad küsimused

Kes aktsepteerib Circle K EUROPE ROUTEX funktsiooniga kaarte?

ROUTEX on ühendus, kuhu kuuluvad AGIP (ENI), BP/ARAL, Circle K ja OMV. Circle K EUROPE kaarti aktsepteeritakse kõigis nende Euroopa võrgustikku kuuluvates jaamades. Kaarti aktsepteerivad ka teenusepakkujad nagu G&V (BP), Texaco ja Esso Belgias ning mõned AVIA jaamad Prantsusmaal.

Kliendid peavad enne sõiduki tankima hakkamist veenduma, et valitud jaamas on kuvatud ROUTEXi märk.

Kas välismaal tankides on ka mingeid soodustusi?

Circle K EUROPE kaardi omanikele pakume kütustele rahvusvahelisi allahindlusi. Soodustused erinevad riigiti ning olenevad mahust ja turust.

Kas Circle K EUROPE kaardiga tehtud ostudelt on võimalik saada käibemaksu tagastust?

Käibemaksu tagastust on võimalik saada kõigist EL-i riikides, Šveitsist, Norrast ja mõnes muus riigis. Alates 2010. aasta jaanuarist peaksid EL-i riikide käibemaksu tagastused olema lõpule viidud 4–6 kuud peale taotluse kättesaamist. Kliendid saavad oma käibemaksu agente muuta kord kvartalis või aastas. Käibemaksu tagastuste kohta leiate lisateavet siit..

Millised teenustasud kaasnevad käibemaksu tagastusega?

Käibemaksu tagastamise tasud on vahemikus 0% (klientidel, kes korraldavad tagastuse ise või kasutavad Circle K käibemaksuvaba lahendust) kuni 12% käibemaksust (klientidel, kes kasutavad agenti). Tasud olenevad riigist, konkurentsist ja käibemaksu tagastamiseks ette nähtud ajast. On võimalik taotleda kohest tagastust (15. päevaks eelmise kuu perioodi eest) läbi Circle K klientide ametliku käibemaksu tagastuse partneri Intrum Justitia, kuid sellisel juhul on teenustasud suuremad kui 6 kuu jooksul tehtava tagastuse korral.

Milliseid maanteeteenuseid saan Circle K EUROPE kaardiga osta?

Circle K EUROPE kaarti saab kasutada paljudes kohtades, mis pakuvad reisijatele ja veokitele lisateenuseid. Kõige populaarsemad Circle K EUROPE kaardiga saadavalolevad maanteeteenused on: Poola teemaks (ViaTOLL), Skandinaavia teemaks (Autopass), Saksamaa teemaks (Toll Collect), Prantsusmaa ja Hispaania teemaksud ( TisPL), Itaalia kiirteemaksud (Viacard & Telepass) ja Austria teemaksud (GoBox). Pange tähele, et neid maanteeteenuseid pakuvad kolmandad osapooled mitte ROUTEX või mis tahes ettevõte, kes ROUTEXi kaarte väljastab. Circle K Eesti AS on teemaksubokside tellimisel ainult teenuse vahendaja, teemaksuboksi kasutamise tingimused sätestatakse teenusepakkuja poolt.

Kas diislikütusele või maanteeteenustele kehtivad teenustasud?

Circle K EUROPE kaardi omanikele pakume kütustele rahvusvahelisi allahindlusi, kuid soodustused erinevad riigiti ning olenevad tarbimisest. Täpsemate kokkulepete sõlmimiseks palume pöörduda oma müügiesindaja poole?

ROUTEX ei võta teenustasu tankimise eest, kuid kuna maanteeteenused ei ole ROUTEXi tooted, kehtivad neile Circle K EUROPE kaardi maksetele kehtivad teenustasud. Teenustasud on olenevalt väljaandvast riigist vahemikus 0–6%. Üksiksasjaliku teabe saamiseks pöörduge klienditeeninduse poole.

Mis on R4T?

R4T on „ROUTEX-4-TRUCKS“. ROUTEX-4-TRUCKS on võrgustik, kuhu kuuluvad strateegiliselt Euroopa suuremate maanteekoridoride äärde jäävad teenindusjaamad. Need teenindusjaamad paistavad silma oma konkurentsivõimelise pakkumisega, pakkudes tänapäeva veokijuhtidele vajalikke teenuseid ja võimalusi mugavas teeäärses asukohas. Enam kui 1000 ROUTEX-4-TRUCKS jaama 29 Euroopa riigis aktsepteerivad Circle K EUROPE kaarti. ROUTEX-4-TRUCKS kuulub veelgi suurema Circle K EUROPE kaardi võrgustikku.

Milline on kütuse hind välisriigis?

Tavaliselt esitatakse klientidele arve liitrihinna (jaamas kehtiv kütusehind) alusel, millelt arvestatakse maha allahindlus (kui kliendil on). Erandiks on Taani, Leedu, Läti, Rootsi ja Norra, kus klientidele esitatakse arve hinnakirja alusel. Hinnakirja hind võib liitrihinnast erineda (võib olla kõrgem või mõnel juhul madalam). Riikides, kus käib hinnakirjapõhine arvestus, ei ole mõtet raisata aega madalaimate liitrihindade otsimisele, kuna klient tasub niikuinii hinnakirja alusel.

Milline valuutakurss kehtib välisriikides tehtud ostudele?

Kõik Circle K EUROPE kaartidega tehtud tehingud registreeritakse kohalikus valuutas ning vahetatakse käibele laskja valuutasse Financial Timesi veebisaidil avaldatud praeguse valuutakursi* alusel. Näiteks kui Eestist pärit klient on ostnud kütust Norras, on arvel kuvatud ostusumma Norra kroonides ja samaväärne summa eurodes. Arvel esitatud hind sisaldab 1,5%-list valuutavahetuse teenustasu.

* sulgemiskurss (keskmine määr) tehingu tegemise päeval

Sule

Muuda keel