Põhitõed ja kasulikku infot

Kuidas käituda, kui olete oma sõiduki kütusepaaki tankinud mittesobivat toodet? Mõned näpunäited

Hea teada miles mootorikütustest

Kas kaubamärgi vahetus tähendab muudatusi ka kütuste kvaliteedis? Ava

Ei, mootorikütuste kvaliteet on jätkuvalt kõige paremal tasemel. Täpselt nii nagu enne Statoili kaubamärki kandvas teenindusjaamas on nüüd Circle K kaubamärki kandvas teenindusjaamas müügil vaid parima kvaliteediga miles ja milesPLUS mootorikütused.
Miks lisatakse mootorikütustesse lisaaineid? Ava

• Automootorite arendustöö tulemusena on sõidukite mootorid aja jooksul muutunud. Tänapäeva mootorid on varasemast väiksema töömahuga , olles samas aga võimsamad ja madalama kütusekuluga. Kuna mootorid on väga täpselt häälestatud, siis see seab senisest kõrgemad nõuded ka mootorikütustele. Sellest tulenevalt on ka Euroopa Autotootjate Assotsiatsioon koostanud nimekirja nõuetest, millele tänapäeva mootorikütused peaksid vastama. Vaata lisa siit.
Nii olemegi pikaajalise arendustöö tulemusena töötanud välja unikaalseid lisandeid sisaldavad uue põlvkonna mootorikütused, mis vastavad tänapäeva tipptehnoloogia vajadustele, parandavad auto mootori töökindlust ning vähendavad heitgaaside hulka ja kütusekulu.
Kas miles kütusel on eeliseid võrreldes teiste mootorikütustega, mis sisaldavad ka lisaaineid? Ava

Lisaainel ja lisaainel on vahe. Miles kütused sisaldavad multifunktsionaalset lisaainet, mis on spetsiaalselt välja töötatud miles kütuste tarvis. Võrreldes eelmise põlvkonna lisaainetega on miles mootorikütustes kasutatav lisaainete kompleks oluliselt efektiivsem ning seeläbi saavutatav säästuefekt on kinnitatud nii sõltumatu osapoole poolt kui meie klientide poolt tehtud võrdlustes.
Millised on milesPLUS eelised võrreldes miles kütustega? Ava

D miles ja milesPLUS
Mida teha kui olen tankinud vale kütust? Ava

Selle kohta leiad rohkem infot siit.
Mille poolest erineb miles® kütuselisand poodides müüdavatest kütuselisanditest, mis peaksid samuti kütuse kvaliteeti parandama? Ava

Kütuselisandite puhul on oluline järgida, milline on konkreetse kütuselisandi toimeaine ja ka seda, et neid kasutataks õigetes kogustes. miles® kütuselisandi kasutamise retseptuur on välja töötatud ja laboratoorselt testitud Circle K poolt tarnitavate/müüdavate mootorikütuste tarvis. miles® kütuselisandi lisamisel mootorikütustesse järgitakse väga täpselt lisaaine koguseid, et tagada õige kütuse ja lisandi vahekord. Ebasobiva kütuselisandi valikul või selle valel doseerimisel võivad olla auto mootorile kahjulikud tagajärjed.
Sule

Muuda keel