See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Kampaania „Tangi endale talverehvid!“ reeglid

Kampaania korraldaja
Kampaania „Tangi endale talverehvid!“ (edaspidi nimetatud Kampaania) korraldab Circle K  Eesti AS (edaspidi nimetatud Circle K ), registrikood 10180925, aadress Tammsaare tee 47, Tallinn.

Kampaania kirjeldus
Kampaania kestab Circle K  täisteenindus- ja automaatjaamades perioodil 16.10.2017-12.11.2017.

Kampaanias osalemiseks tuleb kliendil sooritada kampaaniaperioodil vähemalt 20€ väärtuses kütuseost Circle K automaat- või täisteenindusjaamadest  ja registreerida ostutšekk Circle K koduleheküljel www.circlek.ee hiljemalt 12.11.2017 kell 23.59

Kampaania peavõiduna saab Kampaania perioodil igal nädalal üks klient, kelle registreeritud ostutšekk osutub loosi teel valituks, ühe komplekti  (4 rehvi) talverehve Bridgestone’lt väärtusega kuni 500 eurot komplekt. Võitja ja Bridgestone esindaja lepivad omavahel kokku rehvide spetsifikatsiooni. Kokku loositakse Kampaania jooksul välja 4 komplekti talverehve.

Circle K loosib 23.10,30.10,6.11 ja 13.11 ühe võitja  eelmisel nädalal klientide poolt sooritatud, kampaaniatingimustele vastavate ja kodulehel registreeritud ostude vahel. Esmaspäeval toimuval loosimisel osalevad ostud, mis on sooritatud ja mille ostutšekk on registreeritud eelneva nädala jooksul. Loosimiskomisjoni kuuluvad  kolm Circle K  kontori töötajat ning iga loosimise kohta vormistatakse protokoll.

Pärast Kampaania lõppu  13.11.2017  loositakse kõikide Kampaanias osalejate vahel välja lisavõitudena 50 (viiskümmend) Bridgestone vihmavarju ja 50 (viiskümmend) Bridgestone sportkella.

Kampaanias osalemiseks tuleb kliendil ostutšekk alles hoida ja võidu korral see esitada. Kampaania võit väljastatakse nõuetekohase ostutšeki esitanud isikule, keda käsitatakse ka ostu eest tasunud isikuna.  Circle K ei rahulda pretensioone, mis tulenevad kolmandate, ostutšekki mitte valdavate isikute väidetest võitnud ostu finantseerimise kohta. 

Circle K võtab võitjaga ühendust 3 tööpäeva jooksul  loosimise kuupäevast ning lepib kokku võidu kättesaamise. Kampaania võite ei väljastata rahas.

Muu info
Circle K on õigus muuta Kampaania reegleid või Kampaania mõjuval põhjusel ennetähtaegselt lõpetada, teavitades avalikkust sellest kodulehekülje www.circlek.ee ja teenindusjaama infomaterjalide abil.

Circle K  loeb mõjuvaks põhjuseks asjaolu, mida Circle K  ei saa mõjutada ja mille puhul ei saa temalt mõistlikkuse põhimõttest lähtudes oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks.

Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb saata kirjalikult korraldaja aadressil Circle K  Eesti AS, Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, märgusõnaga „Tangi endale talverehvid!”  Esitatud pretensioonidele vastatakse viie tööpäeva jooksul. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi.

Kampaania kohta saab lisainfot Circle K  klienditeeninduse numbrilt +675 7777 ja kodulehelt www.circlek.ee. Kampaania reeglitega on võimalik tutvuda kodulehel www.circlek.ee.

Sule

Muuda keel