See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Käibemaksu tagastamine

Kõikides Euroopa Liidu riikides võib ettevõte riigile tasutavast käibemaksust maha arvata hangitud toodete ja teenuste hinnas sisalduva käibemaksu, et vältida käibemaksu mitmekordset tasumist.
Välismaal tehtud kulutuste eest saavad käibemaksu tagasi taotleda kõik käibemaksukohustuslasest Eesti firmad, kes pole samal ajal maksukohustuslased riigis, kust nad käibemaksu tagasi taotlevad.

Routex funktsiooniga rahvusvahelise Circle K EUROPE krediitkaardiga saab sinu ettevõtte lisaks Eestis kehtivatele soodustustele ka rahvusvahelisi soodustusi ja võimalust saada tagasi käibemaksu väljaspool Eestit tehtud ostude eest. Koos igakuise koondarvega esitame Euroopa ostude koondi riikide põhiselt, mille alusel saate käibemaksu tagasi taotleda.

Käibemaksu on võimalus ettevõttel tagasi taotleda ise läbi Maksu- ja Tolliameti kvartali, poolaasta või aastase perioodi kaupa. Käibemaksu tagastamine toimub vastava riigi maksuametist hiljemalt 4 kuu jooksul peale taotluse esitamist. Täpsema informatsiooni leiate http://www.emta.ee/

Circle K on koostööleping rahvusvaheliste ostude käibemaksu tagasitaotlemiseks Intrum Justitia ASiga.  Käibemaksu on võimalus tagasi taotleda tavamenetluse või kiirmenetluse teel. Rohkem informatsiooni leiate siit või võtke ühendust käibemaksu tagastuse spetsialistiga Liisi Voojärv

Läbi tavamenetluse tagastatakse raha peale selle laekumist vastava riigi maksuametist hiljemalt 4 kuu jooksul. Tagastusperioodid: kvartal, poolaasta või aasta.
Kiirtagastusega makstakse käibemaks ettemaksuna hiljemalt 14 päeva jooksul ettevõtte kontole peale arve(te) ja vajalike dokumentide laekumist Intrum Justitiale ja Intrum Justitia ootab käibemaksu tagastust vastava riigi maksuametist.

Võrreldes tavamenetlusega on teenustasu suurem, kuid raha liigub ettevõtte kasutusse tagasi kiiremini. Kiirtagastus perioodideks on igakuine, kvartaalne või aastane tagastus.

Intrum Estonia AS teeb kõikideleCircle K klientidele personaalsed pakkumised sõltuvalt ettevõtte tagastatavast käibemaksusummast. Tavamenetluse teenustasu on kuni 5% ja kiirmenetluse puhul on kuni 7%. 

Intrum Estonia AS
Rotermanni 8, 10111 Tallinn
Tel: +372 60 60 473
http://vatservices@intrum.com
Kontaktisik: Pire-Mari Leeduks

Sule

Muuda keel